zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Naša prax s výmenou skiel za dvojsklá alebo trojsklá

Plastové okná, strešné okná, eurookná, ale i hliníkové okná alebo tiež balkónové dvere so sklom môžu mať zlé zvukové a tepelné izolačné vlastnosti. Nezáleží na type okien, dôležitý je typ skiel. Vhodne zvolenými izolačnými sklami totiž možno zbaviť interiér nepríjemného chladu a v lete prehrievaniu miestnosti. Staré dvojsklá nie sú často dobre utesnené a nedokážu zabrániť nepriaznivým vplyvom rosenia okien, ktoré vedú ku vzniku plesní a majú ďalšie negatívne dôsledky na naše zdravie.

Tieto ťažkosti sa dnes riešia výmenou starých skiel za trojsklá, ktoré možno vložiť do nových jednoduchým presklením okien. Výmenu skiel si možno predstaviť ako situáciu, kedy sa vám dvojsklo rozbije. Jediný rozdiel je v tom, že po našej inštalácii nielenže nenájdete žiadny neporiadok, ale tiež si budete užívať všetkých výhod, ktoré prinášajú naše kvalitné izolačné sklá.

Ak sú vo vašej domácnosti špaletové alebo zdvojené okná či staré dvere osadené jednoduchými sklami, máme bohaté skúsenosti s rýchlou výmenou okien bez búrania. Vaše okná zhodnotíme pomocou nových dvojskiel a vedľajším efektom bude dlhšia životnosť okien.

Výmena jednoduchého skla za nové dvojsklo so sebou prináša nesmierne pohodlie. Teplota v interiéri môže byť o dva či tri stupne Celzia vyššia a to všetko pri rovnakom spôsobe vykurovania. Ruka v ruke idú s výmenou skiel tiež úspory za teplo, ktoré dosahujú až niekoľko stoviek  eur ročne.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Máme viac ako 15 rokov praxe s výmenou všetkých typov okien

Máme bohaté skúsenosti s výmenou skiel u všetkých typov okien. U viac ako tisícky spokojných klientov sme vykonali zasklenia modernými trojsklami, tam, kde boli sklá príliš veľké a ťažké sme použili unikátne a revolučné izolačné dvojskla Heat Mirror. Ohlas nielen u nás, ale aj v zahraničí, si dvojsklá Heat Mirror vyslúžili tým, že svojimi charakteristikami zodpovedajú skôr izolačnému trojsklu, hoci si zachovávajú hrúbku a váhu izolačného dvojskla.

U niektorých typov okien, ako sú napríklad strešné okná, alebo spomínané veľké rozmery skiel, nemožno namontovať trojsklá, je Heat Mirror nenahraditeľným riešením.  

Zaujíma vás, aký typ izolačného skla by bol pre vašu domácnosť najvhodnejší? Využite informatívnej , nezáväznej a bezplatnej návštevy technika priamo u vás doma.

Máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa možností zasklenia konkrétneho typu skiel? Potom nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke.

Ako to u nás prebieha?

Dohovoríte si zadarmo návštevu
technika u vás doma.
Pripravíme vám nezáväznú kalkuláciu so zľavou 30%.
Objednáte si a zákazka
ide hneď do výroby.
Platiť môžete na splátky bez navýšenia, v hotovosti alebo prevodom.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.