zavolajte zadarmo
+420 800 114 947
Tel
Infolinka zadarmo

Email
Na vaše správy reagujeme ihneď!

Otvorené
V pracovnej dobe
Pondelok až piatok: 8:00 - 15:00
Schôdzku si dohodnite telefonicky.

RosenieOkien.EU

Sme priamo výrobná firma a vďaka tomu môžeme ponúknuť najlepšie ceny, kvalitné a rýchle služby a môžeme splniť akékoľvek vaše požiadavky. Pôsobíme po celej ČR i Slovensku za jednotné ceny. Navyše si zakladáme na práci zlatých československých ručičiek a zamestnávame 100% odborníkov, ktorých navyše pravidelne školíme ohľadom najnovších trendov.

Vďaka nášmu pôsobeniu v rade oknárskych a sklárskych firiem sme skĺbili to najlepšie a môžeme sa pýšiť viac ako 15 ročnými skúsenosťami v odbore. Sme si vedomí toho, že bez poctivých, odborných a komunikatívnych zamestnancov by sme nemali spokojných zákazníkov. Staňte sa jedným z nich a kontaktujte nás.

Kde pôsobíme?

Obchodné zastúpenie

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.