zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v starých oknách urobí mnohé

Staré okno po niekoľkých rokoch prestáva správne izolovať. Po čase začnete cítiť zvonku prestupujúci nepríjemný chlad, v letných mesiacoch je vám naopak teplo alebo dokonca horúco. Zvonku počujete ruch veľkomesta alebo vašich klábosiacich susedov. Proste a jednoducho, tepelné a zvukové odizolovanie miestnosti už nie je, čo bývalo. A ak ste sa presťahovali do domu, v ktorom už staré okná boli, tepelnú a zvukovú izoláciu ste ani nezažili. Zaujíma vás, ako tento problém riešiť?

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože sme priamo výrobcovia
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Výmena skla v starom okne je rýchla a jednoduchá

Celý postup, respektíve výmena skiel v starých oknách je jednoduchá, skladná a rýchla. Presklenie trvá štandardne 20 minút (ak hovoríme o zasklení jedného kusa skla za moderné izolačné dvojsklo v drevenom okne). Renovácia okien prebieha bez búrania a naši špecialisti v obore sklárstvo po sebe všetok hrubý neporiadok upracú.

Investícia (cena), ktorú do opráv vložíte, sa vám veľmi rýchlo vráti. Naši technickí odborníci vás navštívia kdekoľvek po celej Českej republike alebo na Slovensku a to úplne zadarmo. Pri nezáväznej a bezplatnej návšteve nielen posúdia rámy okien, ale i navrhnú ideálne riešenie a ukážu vám cenník k zatepleniu okien priamo na mieru.       

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.