zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Oplatí sa výmena skiel v oknách?

Výmena skiel v oknáchVýmenu skiel v oknách musia zákazníci zvážiť v okamihu, kedy si všimnú ich, aj keď na prvý pohľad nijako zásadných, nedostatkov. Tými môže byť neprimerané rosenie okien v zimných obdobiach, prehrievanie miestnosti v letných mesiacoch, pocit chladu prestupujúceho skrz sklá či hluku zvonku.

Ak máte skúsenosť s niektorým z vyššie spomenutých nedostatkov, výmena skla v okne sa vám rozhodne oplatí. V prvom rade vás príjemne prekvapí návratnosť investície, budete ale čerpať i ďalšie benefity.

Výmena okenných skiel prospeje vášmu zdraviu i peňaženke

Aké ďalšie benefity výmena okenných skiel prináša?

  • Dlhšia životnosť okien - sme expertmi vo svojom odbore a naše izolačné sklá sú kvalitné.
  • Prevencia zrážania vlhkosti a vzniku plesní - plesne môžu viesť k mnohých chorobám a alergiám.
  • Tepelná izolácia - zbavíte sa nepríjemného chladu od okien a v lete zabránite prehrievaniu miestností.
  • Zvuková izolácia - užite si pohody v domácnosti, kde vás nič neruší.
  • Návratnosť investície - za vykurovanie ušetríte až niekoľko stoviek eur ročne.

Zaujíma vás viac? Pre bližšie informácie volajte na bezplatnú linku alebo si dohodnite zadarmo nezáväznú návštevu nášho technika.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Je výmena skla za dvojsklo vždy tým najlepším riešením?

Výmena skiel za dvojsklo v oknách je len jednou z mnohých možností. Odporúčame zvážiť vždy niekoľko možných variantov, medzi ktorými sú napríklad dvojsklo, trojsklo alebo absolútne unikátne a revolučné izolačné dvojsklo Heat-Mirror®.

Výmena skla za dvojsklo je skvelým riešením, to ale nevyhnutne neznamená, že práve pre váš typ skiel je tým najlepším riešením. Ak si nie ste istí tým, či sa rozhodnúť pre zásadnú zmenu, ktorou výmena skiel u okien bezpochyby je, neváhajte a zvážte nezáväznú a bezplatnú návštevu technika. Naši technici jazdia po celej ČR a SK zadarmo a ponúknu vám ideálne riešenie priamo na mieru.

 

Izolačné sklá do okien

 

Výmena dvojskla za trojsklo cena

Výmena okenných skiel, respektíve ich cena, sa vždy určuje individuálne. Cena sa odvíja od osobných prianí, potrieb a finančných možností zákazníkov. Každá výmena skla v okne je jedinečná a je realizovaná na mieru. Oveľa dôležitejšou otázkou, než koľko stojí výmena skiel teraz, je ale otázka, či sa vám investícia navráti.

Prajete si dozvedieť sa cenu? Dohodnite si informatívnu, nezáväznú a bezplatnú návštevu technika priamo u vás doma, kdekoľvek v ČR alebo na Slovensku. Samotný postup je pritom veľmi jednoduchý.

Ako to u nás prebieha?

Dohovoríte si zadarmo návštevu
technika u vás doma.
Pripravíme vám nezáväznú kalkuláciu so zľavou 30%.
Objednáte si a zákazka
ide hneď do výroby.
Platiť môžete na splátky bez navýšenia, v hotovosti alebo prevodom.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.