zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel za izolačné trojsklá

Izolačné trojskláIzolačné trojsklá sú vyrobené z troch kvalitných tabúľ skla (tzv. trojité sklo). Či už sa jedná o plastové strešné okná, balkónové dvere, francúzske okno, eurookná či bežné plastové okná, vždy je pri zasklení trojsklom vložený medzi tabule rám, ktorý je prispôsobený izolačnému sklu. Izolačné trojsklo a jeho tepelne izolačný povlak potom odráža teplo späť do miestnosti.

V niektorých prípadoch nie je potrebná výmena skiel, len prípadná zámena zasklievacích líšt. Do pôvodných dvojskiel sa vloží izolačné trojsklo, čím je zabránené nedostačujúcej tepelnej izolácii

Izolačné trojsklo cenník (cena)

Cena za m2 za izolačné trojsklo je vždy individuálna, pretože sa líši podľa typu skla. Chceme, aby bol zákazník maximálne spokojný a preto mu úplne zadarmo ponúkame nezáväzný a odborný posudok, v ktorom na základe koeficientu prestupu tepla, hrúbky skla a zloženia skla odporučíme najvhodnejší typ izolačného trojskla.

Ako tvorba ponuky prebieha?

  1. Po návšteve technika ZADARMO kdekoľvek v ČR alebo na Slovensku pripravíme nezáväznú kalkuláciu na mieru so zľavou 30%. Ponuky posudzujeme na mieru vašim potrebám a finančným možnostiam.
  2. Následne si objednáte podľa vašich potrieb a zákazka ide hneď do výroby. Inštaláciu izolačných trojskiel zaplatíte až po dokončení našej práce, nikdy nepožadujeme zálohy.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Výmena dvojskla za trojsklo

Mnoho domácností si v prvom rade kladie otázku, pre aké izolačné sklá sa rozhodnúť. Trojsklo vs dvojsklo? Tí, ktorí izolačné dvojsklo doma už majú, zase uvažujú nad súčasným trendom v zasklievaní okien, izolačným trojsklom. Aký je rozdiel medzi dvojsklom a trojsklom a prečo vo svojom dome vymeniť dvojsklá za trojsklo? A je výmena dvojskla za trojsklo vždy vhodná?

Podľa našich skúseností majú izolačné trojsklá mnohé výhody. Predovšetkým výrazne zlepšujú izolačné vlastnosti, ale tiež eliminujú zahmlievanie okien na minimum. Navyše maximálne znižujú tepelné straty a sú skvelým riešením pre pasívne a nízkoenergetické domy.

Výmena dvojskla za trojsklo nemusí byť vždy ideálna. Najmä ak chcete dať trojsklo do staršieho plastového okna a obávate sa, že trojsklo bude príliš ťažké, využite bezplatnej a nezáväznej osobnej návštevy nášho technika. Ten posúdi, či je konštrukcia okna vhodná pre inštaláciu trojskiel alebo vám rovno ponúkne špičkové dvojsklá Heat-Mirror® dosahujúce parametrov trojskiel pri zachovaní váhy a hrúbky dvojskla.

Izolačné sklá do okien

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Izolačné trojsklá a ich prínosy

Ak máte v domácnosti plastové strešné okná, balkónové dvere, francúzske okno, eurookná či plastové okná a trápi vás rosenie okien, tepelné straty či choroby spojené s nepriaznivými vplyvmi rosenia a vznik plesní, zvážte tepelné a zvukové odizolovanie miestnosti. S izolačnými trojsklami nielenže eliminujete všetko vyššie spomenuté, navyše ušetríte ročne niekoľko stoviek eur, ale tiež dosiahnete dlhšej životnosti okien

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.