zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Z emailov zákazníkov

Veľmi pekne ďakujeme našim zákazníkom za krásne emaily, ktoré od vás dostávame. Neskutočne si to vážime a to je to, prečo našu prácu robíme tak radi. O niektoré z nich by sme sa radi podelili:

Výmena skiel v kastlových oknách

Posielame par obrazkov z nasej tohtorocnej "dovolenky". Prajeme Vam vela dalsich spokojnych zakaznikov. S pozdravom Pavel M***.

Pavel M***
Výmena skiel na strešných oknách Velux: 3ks
Maximálna spokojnosť s montážnikmi, kt.odviedli kvalitnú prácu a treba povedať "rýchlo". Strešné okná už preverilo prvé ochladenie držia teplo - spokojnosť z mojej strany. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom DG
Dušan G***, Žilina
Výmena skiel v oknách: 9ks
Výmena okenných skiel bola vykonaná odborne a rýchlo. Vystupovanie pracovníkov firmy bolo profesionálne, môžem plne odporučiť. Soňa B.
Soňa B********
Vyriešenie úniku tepla cez staršie okná: 9ks
Perfektný profesionálny prístup a jednanie. Práca vykonaná v termíne, ako bolo sľúbené, SUPER!
Jaromír F*******
Výmena dvojskiel za trojsklá: 14ks
Profesionálny prístup, odbornosť zamestnancov, rýchlosť pri vybavení dopytu vrátane následnej realizácie... môžem len a len odporučiť.
Radim K*****
Výmena skiel v plastových oknách Vekra za dvojsklá s Heat mirror: 4ks
Sme spokojní, ako s dodaním, tak i s montážou! Kvalitu dodaných dvojskiel s fóliou preveríme a prípadne sa rozhodneme pre ďalšiu dodávku! Ďakujeme!
René K*****
Výmena skiel v plastových oknách: 6ks
Ešte raz ďakujem za Váš veľmi príjemný profesionálny prístup k zákazníkovi. Rada Vás odporučím ďalším a prípadne využijem Vaše služby v budúcnosti. Takisto by som rada pochválila a poďakovala Vašim zamestnancom za ich prácu. A to od dohovárania a upresňovania zákazky, až po konečnú realizáciu v byte. Všetko bolo tak dokonalé, až som si hovorila, že „to ani nie je v dnešnej dobe možné!“ Bolo :-). Efekt výmeny skiel bol poznať hneď (zvuková a tepelná izolácia). Prosím, aby ste poďakovanie doplnila do referencií na Vašich stránkach. Prajem Vám veľa úspechov v ďalšej práci! Pekný deň! Zdeňka L.
Zdeňka L******
Výmena skiel vo zdvojených oknách: 4ks
Dobrý večer, dlho som riešila problém s hlukom a to hlavne v spálni, ktorá je orientovaná kúsok od zastávky autobusu. Keďže sa situácia so spánkom stále zhoršovala, rozhodla som sa hľadať na internete a našla Vašu firmu, ktorá veľmi rýchlo zareagovala a Váš technik sa mi naozaj snažil v prvom rade poradiť a to i po finančnej stránke. Teraz mám už mesiac nové sklá a už nepočujem ani jeden autobus a čo hlavne, môžem spať. Ďakujem za záchranu zdravia!
Lenka S********
Výmena skiel v plastových oknách: 15ks
Dobrý deň, každopádne hodnotím profi-prístup a profi-jednanie, profi-prácu! Nemá to chybu, nie je asi nič na zlepšenie, ďakujem profi-pracovníkom za špičkovú a perfektnú prácu, sme veľmi spokojní. Máte veľmi dobrých pracovníkov, vážte si ich! Môžem trochu posudzovať, mal som asi 120 pracovníkov, ale nie všetci boli na takej úrovni. VĎAKA, majte sa krásne a hlavne ZDRAVO!
Vladimír B***
Výmena dvojskiel za trojsklá v plastových oknách: 2ks
Dobrý deň. S rýchlosťou, dohovorom a montážou som maximálne spokojný. Uvidíme ešte výhody v zime a ešte musím dodať, jediné je že nepočujem, keď je hlásenie obecného rozhlasu :-) a autá okolo počujeme tiež minimálne. :-)
Josef K*******
Výmena skiel v špaletových oknách: 3ks
Dobrý deň, chcem poďakovať za ústretový a profesionálny prístup Vašich zamestnancov, pána Š ***** a pána M *****, ktorí 12. marca 2020, na adrese *****, Mladá Boleslav, menili sklá v troch špaletových oknách. Mali s tým prácu naozaj veľkú, pretože okná boli skrížené a museli rámy okien pribrusovať, aby sklá sedeli ako majú. Chcem im touto formou poďakovať a pochváliť ich, naozaj vykonávajú prácu svedomito. Ďakujem, s pozdravom.
Irena P*******
Presklenie dvojskiel na trojsklá: 6ks
Dobrý deň, chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za vašu radu presklenia okien na trojsklá. Konečne môžeme pohodlne spať a neruší nás hluk z ulice a v miestnosti sa i oveľa lepšie drží teplo. Snáď teda ušetríme aj na vykurovaní. Keby takto pracovali všetky firmy, tak by ubudlo veľa nervov a starostí. Veľmi pekne ďakujem, ste veľmi spoľahlivá firma, určite vás budem odporúčať známym.
Kateřina B********
Výmena skiel v starých oknách za dvojsklá s fóliou Heat Mirror
Dobrý deň, musím naozaj zatlieskať koncertu vašich zamestnancov, nielen že prišli priamo k nám domov a to bezplatne, ale hneď bolo vidieť, že ste odborníci, ktorí chcú hlavne poradiť, aby bol zákazník čo najviac spokojný a ktorých práca baví. Vo finále nás prekvapila i cena, ktorá bola niekoľkonásobne nižšia ako keby sme museli meniť celé okná. Všetko dopadlo nad naše očakávania. Ešte raz ďakujeme vašej firme, ušetrili ste nám nemalé peniaze.
Stanislav a Jitka P****
Výmena skiel v plastových oknách: 12ks
Už 2 roky sme riešili problém v byte s rosením okien zvnútra aj zvonku, najskôr sme mali len orosené plastové okná, ktoré sme utierali handričkou, ale po roku sa už začala na oknách tvoriť pleseň a báli sme sa tak, aby to nepoškodilo okná. Našťastie sme oslovili vašu firmu, kedy k nám prišiel milý pán, navrhol rôzne riešenia výmeny skiel a to i finančné, vrátane ich výhod a nevýhod a teraz sa nám okná vôbec nezahmlievajú a ešte majú oveľa lepšie izolačné vlastnosti.
František D*****
Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2021 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.