zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Z emailov zákazníkov

Veľmi pekne ďakujeme našim zákazníkom za krásne emaily, ktoré od vás dostávame. Neskutočne si to vážime a to je to, prečo našu prácu robíme tak radi. O niektoré z nich by sme sa radi podelili:

Výmena skiel v špaletových oknách: 3ks
Dobrý den, chci poděkovat za vstřícný a profesionální přístup Vašich zaměstnanců, pana Š***** a pana M*****, kteří dne 12. března 2020, na adrese *****, Mladá Boleslav, měnili skla ve třech špaletových oknech. Měli s tím práci opravdu velikou, jelikož okna byla skřížená a museli rámy oken přibrušovat, aby skla seděla jak mají. Chci jim touto formou poděkovat a pochválit je, opravdu vykonávají práci svědomitě. Děkuji a s pozdravem.
Irena P*******, Mladá Boleslav
Presklenie dvojskiel na trojsklá: 6ks
Dobrý deň, chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za vašu radu presklenia okien na trojsklá. Konečne môžeme pohodlne spať a neruší nás hluk z ulice a v miestnosti sa i oveľa lepšie drží teplo. Snáď teda ušetríme aj na vykurovaní. Keby takto pracovali všetky firmy, tak by ubudlo veľa nervov a starostí. Veľmi pekne ďakujem, ste veľmi spoľahlivá firma, určite vás budem odporúčať známym.
Kateřina B********, Hradec Králové
Výmena skiel v starých oknách za dvojsklá s fóliou Heat Mirror
Dobrý deň, musím naozaj zatlieskať koncertu vašich zamestnancov, nielen že prišli priamo k nám domov a to bezplatne, ale hneď bolo vidieť, že ste odborníci, ktorí chcú hlavne poradiť, aby bol zákazník čo najviac spokojný a ktorých práca baví. Vo finále nás prekvapila i cena, ktorá bola niekoľkonásobne nižšia ako keby sme museli meniť celé okná. Všetko dopadlo nad naše očakávania. Ešte raz ďakujeme vašej firme, ušetrili ste nám nemalé peniaze.
Stanislav a Jitka P****, Mladá Boleslav
Výmena skiel v plastových oknách: 12ks
Už 2 roky sme riešili problém v byte s rosením okien zvnútra aj zvonku, najskôr sme mali len orosené plastové okná, ktoré sme utierali handričkou, ale po roku sa už začala na oknách tvoriť pleseň a báli sme sa tak, aby to nepoškodilo okná. Našťastie sme oslovili vašu firmu, kedy k nám prišiel milý pán, navrhol rôzne riešenia výmeny skiel a to i finančné, vrátane ich výhod a nevýhod a teraz sa nám okná vôbec nezahmlievajú a ešte majú oveľa lepšie izolačné vlastnosti.
František D*****, Praha 8 - Kobylisy
Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Zľava až 40%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2020 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.