zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Z emailov zákazníkov

Veľmi pekne ďakujeme našim zákazníkom za krásne emaily, ktoré od vás dostávame. Neskutočne si to vážime a to je to, prečo našu prácu robíme tak radi. O niektoré z nich by sme sa radi podelili:

Výmena skiel v kastlových oknách

Posielame par obrazkov z nasej tohtorocnej "dovolenky". Prajeme Vam vela dalsich spokojnych zakaznikov. S pozdravom Pavel M***.

Pavel M***
Výmena skiel v troch špaletových oknách: 18 ks

Dobrý deň, posielam obrázok jedného z okien. Kto ich videl, tak ich obdivuje. Veľmi dobrá práca. Všetko čo mi povedal technik pri zameriavaní okien, bola pravda. Montážna partia prišla na čas, práca im išla od ruky, naozaj boli šikovní a zvládli montáž skôr než som čakal. Menším problémom z mojej strany bolo, že mám menší dvorček a bol trošku problém, aby sa mi tam všetci montéri vošli. Z mojej strany úplná spokojnosť s prácou vašej firmy. Ďakujem.

Jiří D******, Brno-venkov, Střelice
Vyriešenie rosenia plastových okien výmenou dvojskiel: 10 ks

Posielame niekoľko foto okien po výmene skiel. Tešíme sa na spoluprácu s vami pri ďalšej renovácii skiel vo zvyšku našich okien.

Karel P********
Presklenie 4 nových plastových okien kvôli hluku: 4 ks
Nechceli sme búrať okná kvôli zlepšeniu odhlučnenia, a táto firma nám umožnila pokojný spánok vďaka výmene skiel za protihlukové aj bez búrania a neporiadku. Ďakujeme. Boli sme so službami spokojní a zo skiel sme nadšení. firmu odporúčam.
Naděžda W**********, Velké Bílovice
Výmena vonkajších skiel vo zdvojených oknách za izolačné dvojsklá: 14 ks

Od technika, ktorý okná zameriaval, cez technikov, ktorí vykonali výmenu vonkajších jednoduchých okenných skiel za izolačné dvojsklo - všetko profesionálne, rýchlo, kvalitne. Komunikácia s firmou vynikajúca. Jednoznačne všetkým záujemcom firmu odporúčam. Posielam fotky okien a dverí po výmene vonkajších skiel za izolačné dvojsklá a inštaláciu medziokenných žalúzií.

Václav R***
Vyriešenie zahmlievania okien a zlého tesnenia v paneláku: 4 ks
Práca vašich zamestnancov dokonalá. Rýchlo a odborne vykonaná práca a v presne dohodnutú dobu. Ďakujem za rýchle a férové jednanie. Ž**** František .
František Ž****
Vyriešenie rosenia plastových okien trojsklami v drevostavbe: 10 ks
Nemáme, čo by sme Vám mohli vytknúť, od prvého kontaktu s vaším obchodným zástupcom pánom N ****** až po vlastnú realizáciu zákazky. Predovšetkým veľmi ústretový prístup už pri dojednávaní termínu návštevy až po vypracovanie ponuky. Rovnako tak môžeme hodnotiť vlastnú realizáciu výmeny skiel vašimi zamestnancami. Ich profesionálny prístup nielen k vykonanej práci, ale aj v tejto ťažkej dobe k dodržiavaniu zdravotných pravidiel. Nielen s prevedením montáže, ale aj s vlastnou účinnosťou dodaných trojskiel sme veľmi spokojní. Od vykonania montáže sme nezistili už žiadne orosenie okien, ktoré pred výmenou bolo na dennom poriadku, niekedy veľmi silné. Určite vašu firmu budeme všetkým našim priateľom len odporúčať. Ďakujeme a prajeme veľa pracovných i životných úspechov a hlavne zdravie! Manželia N*******
Manželé N*******
Rosenie okien a pleseň - výmena za trojsklá v RD z roku 2010: 4 ks
Sme veľmi spokojní. Po výmene skiel sa okná takmer nerosia. Čiže sme dosiahli to, čo sme potrebovali. Navyše sa zdvihla teplota v oboch izbách takmer o dva stupne a tým sa vyrovnala s teplotou na centrálnom termostate. Takže jupí, jupííííí. Komunikovať s pánom N ***** bolo potešením. Ochotný človek prakticky ihneď reagujúci na požiadavky je vzácny druh. Takže tlieskam a klaniam sa. Veľký prínos pre Vašu firmu. Vlastne, po komunikácii s pánom N ****** som si uvedomil, že nepotrebujem dopytovať iné firmy. Finálne dohodnutie termínu výmeny skiel a samotná výmena. Všetko na jednotku. Fandím vám a držím vám palce, aby ste toto zlé obdobie v zdraví prežili. S úctou Jiří R**.
Jiří R**
Odstránenie rosenia okien v 17 rokov starých oknách: 10 ks
Veľmi dobre odvedená práca, rýchly termín dodania.
Václav M******
Bedřich Š*****
Zákazka bola vykonaná ako v prvom kontakte až po realizáciu profesionálne s príjemným vystupovaním vašich zamestnancov. Ďakujem a s pozdravom Bedřich Š*****.
Výmena skiel v strešných oknách Velux: 3 ks
Rosenie okien - výmena dvojskiel za trojsklá v plastových oknách: 9 ks
Výmena prebehla podľa plánu, chlapci boli super, rýchla práca a zatiaľ veľká spokojnosť, zatiaľ som nenašla žiadne rosenie aj keď ešte mrazy boli. Veľmi ďakujem a pochvala chlapcom.
Jitka Š*******
Výmena prasknutého dvojskla v plastovej stene: 1 ks
Výmena zdvojeného skla prebehla rýchlo. Aj napriek sťaženým podmienkam (rozmer tabule a doprava na poschodie po zatočenom schodisku) chlapci odviedli profesionálnu prácu. Ešte raz im ďakujeme.
Jan K******
Výmena dvojskiel v plastových oknách za izolačné trojsklá: 12 ks
S montážou nebol žiadny problém a všetko prebehlo k mojej spokojnosti. Trojsklo funguje perfektne a rosí sa úplne minimálne. Ak to porovnám s rosením na starom izolačnom dvojskle (beriem ako 100 % množstva vyzrážanej vlhkosti), tak na trojskle je to menej ako 5 % tohto množstva.
Marek K****
Vyriešenie rosenia okien v plastových oknách: 9 ks
Dobrý deň, už som volala do vašej firmy a chválila vaše okná. Musím povedať, že sme veľmi spokojní, zvlášť v týchto mrazoch. Okná sa nerosia a kúrime max. na 3 stupeň zo stupnice do 7. Navyše musím pochváliť vašich pracovníkov. Práca im išla od ruky, boli príjemní a na chvíľu sa nezastavili. V dnešnej dobe nevídaný úkaz.
Eva Z**********
Vyriešenie rosenia okien v dome: 16 ks okien
Vážení priatelia, to čo predviedli Vaši pracovníci som ešte nezažil. Pred nástupom na objednanú prácu spresnili čas príchodu, po príchode sa ihneď venovali dohodnutej práci, ktorú odviedli k našej veľkej spokojnosti. Na náš dotaz, ako opraviť zle sa otvárajúce okno nelenili a toto okno sami opravili. Týmto by sme chceli Vašim pracovníkom poďakovať za vzorne odvedenú prácu. Ďalej by sme chceli poďakovať aj p. Novotnému za príjemné vybavenie našich požiadaviek ohľadom výmeny skiel v oknách a jeho presnosť pri meraní. Ďakujeme.
Antonín P*********
Výmena skiel v špaletových oknách na chate: 7 ks
S prístupom a vlastnou inštaláciou skiel som spokojný. Už samotné zameranie prebehlo profesionálne, presne v dohodnutom termíne a bez zbytočného otáľania a zdržiavania. Technik vyčerpávajúco vysvetlil vlastnosti namontovaných skiel a presne popísal postup inštalácie aj dobu jej trvania. S realizáciou dvojitých skiel som spokojný a túto úpravu okien odporúčam, rovnako ako spoločnosť "Rosenie okien EÚ", ktorej pracovníci sú naozaj zruční profesionáli.
Petr Š*****
Presklenie špaletových okien kvôli roseniu: 3 ks

Všetko bez problémov, ochotní páni, profesionálna rýchla a čistá práca. Nechali sme vymeniť sklá v 3 špaletových oknách, aby sme doma "skúsili", či to naozaj funguje a áno, funguje :-). Až prejde zima, dohodneme sa na výmene aj ostatných skiel v RD. Vďaka! Posielam jednu fotku, na ktorej je pekne vidieť rozdiel v jednej miestnosti. Okno vpravo nie je orosené, to je to, čo nám vaši chlapci vymenili, vľavo sú dvere na terasu, kde sme výmenu ešte neriešili a je vidieť, ako je zahmlené.

Jolana M********
Výmena skiel v kastlových zdvojených oknách formou PVC zasklievacích líšt
Ing. H******
Výmena skla v plastovom okne: 1 ks
Poďakujte všetkým svojim zamestnancom, ktorí sa podieľali na mojej zákazke. Boli skvelí. Takéto konanie, ako bolo s vašou firmou je dneska bohužiaľ vzácnosťou. Som rada, že práve Vaša firma na mňa na internete vyskočila. Ešte raz vďaka a prajem pekný deň. Daniela N**********.
Daniela N**********, Ostrava
Presklenie zdvojených okien v pamiatkovej zóne Prahy 1, lepené drevené priečky
Reštaurácia v pamiatkovej zóne Prahy 1
Presklenie plastových okien medzisklennou fóliou Heat Mirror
Bytový dom Kuřim
Výmena skla v eurookne
Boli sme veľmi spokojní, ako s prípravou, tak i samotnou montážou. Vaši pracovníci, ktorí sa na tom podieľali, boli veľmi slušní, ochotní a snažili sa o čo najmenšiu možnosť neporiadku, boli dokonale zohraní pri montáži. Prišli vždy v naplánovaný čas s veľkou presnosťou. Môžu byť vzorom iným remeselníkom a vy s plným právom hrdý na to, že máte takýchto dobrých a spoľahlivých pracovníkov. Ďakujeme.
Zdeněk P**
Vyriešenie zimného rosenia okien a letného prehrievania miestnosti: 4 ks okien
S prácou technikov som bol veľmi spokojný. Bohužiaľ ochranu proti slnku už teraz nevyskúšate a na hodnotenie tepelného odporu a (ne)rosenie okien je ešte vonku príliš teplo. Okná tak môžem hodnotiť až s odstupom času. Čo ale neváham pochváliť už teraz, je firma RoseniOken.eu za celkový prístup. Paradoxne sme v prvom kroku výmenu okien objednali u výrobcu existujúcich okien, u firmy OTHERM, ale pretože predajca už neexistuje a my sme nemali číslo zákazky, odmietli sa s nami baviť - vraj sú schopní presný rozmer okna zistiť len podľa svojho čísla zákazky. Našťastie obchodný zástupca firmy RosenieOkien.eu vyfasoval do výbavy okrem firemného bloku na poznámky aj meter a tak nebol problém okno zmerať.
Gustav B*****
Výmena skiel v PVC oknách: 12 ks
Som veľmi spokojný s vykonanou prácou a samotným prístupom vašich zamestnancov. Je poznať, že sú to odborníci na slovo vzatí. Ďakujem za rýchlosť vykonanej práce a dúfam, že daný problém s rosením okien bude vyriešený. Ešte raz ďakujem. S pozdravom Slavomír F***
Slavomír F***
Výmena skla v plastovom okne: 1 ks
Veľmi by som chcela všetkým poďakovať. Na môj mail s požiadavkou mi obratom odpovedala veľmi príjemná pani, ktorá mi navrhla návštevu technika pre posúdenie prác, ktoré budú potrebné. Hneď sa mi ozval p. Hubáček. Prišiel skoro, bol skvelý, všetko mi vysvetlil a navrhol riešenie za rozumnú cenu. Ešte pred termínom, než bolo v zmluve, mi okno priviezli, a rýchlo a bez nutnosti akéhokoľvek upratovania po nich, vymenili ďalší úžasní páni. Ešte mi aj ochotne nastavili ďalšie problematické okno. Proste ja o vašej firme musím hovoriť len v superlatívoch a ešte raz ďakujem všetkým.
Daniela N**********, Ostrava
Výmena skiel v oknách v panelovom dome: 3 ks
Chcem poďakovať priamo za vašich zamestnancov. Zákazka bola skvele vykonaná od objednania cez zameranie, objednanie termínu, až po montáž. Všetko sedlo podľa dohody, termínu, času aj ceny. Ja som remeselník, ktorý to vybavoval majiteľovi bytu a ten bol veľmi spokojný. Máte tam skvelý a príjemný kolektív, ďakujem za túto zákazku a určite nie poslednú.
Tomáš V******
Výmena skiel na strešných oknách Velux: 3ks
Maximálna spokojnosť s montážnikmi, kt.odviedli kvalitnú prácu a treba povedať "rýchlo". Strešné okná už preverilo prvé ochladenie držia teplo - spokojnosť z mojej strany. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom DG
Dušan G***, Žilina
Výmena skiel v oknách: 9ks
Výmena okenných skiel bola vykonaná odborne a rýchlo. Vystupovanie pracovníkov firmy bolo profesionálne, môžem plne odporučiť. Soňa B.
Soňa B********
Vyriešenie úniku tepla cez staršie okná: 9ks
Perfektný profesionálny prístup a jednanie. Práca vykonaná v termíne, ako bolo sľúbené, SUPER!
Jaromír F*******
Výmena dvojskiel za trojsklá: 14ks
Profesionálny prístup, odbornosť zamestnancov, rýchlosť pri vybavení dopytu vrátane následnej realizácie... môžem len a len odporučiť.
Radim K*****
Výmena skiel v plastových oknách Vekra za dvojsklá s Heat mirror: 4ks
Sme spokojní, ako s dodaním, tak i s montážou! Kvalitu dodaných dvojskiel s fóliou preveríme a prípadne sa rozhodneme pre ďalšiu dodávku! Ďakujeme!
René K*****
Výmena skiel v plastových oknách: 6ks
Ešte raz ďakujem za Váš veľmi príjemný profesionálny prístup k zákazníkovi. Rada Vás odporučím ďalším a prípadne využijem Vaše služby v budúcnosti. Takisto by som rada pochválila a poďakovala Vašim zamestnancom za ich prácu. A to od dohovárania a upresňovania zákazky, až po konečnú realizáciu v byte. Všetko bolo tak dokonalé, až som si hovorila, že „to ani nie je v dnešnej dobe možné!“ Bolo :-). Efekt výmeny skiel bol poznať hneď (zvuková a tepelná izolácia). Prosím, aby ste poďakovanie doplnila do referencií na Vašich stránkach. Prajem Vám veľa úspechov v ďalšej práci! Pekný deň! Zdeňka L.
Zdeňka L******
Výmena skiel vo zdvojených oknách: 4ks
Dobrý večer, dlho som riešila problém s hlukom a to hlavne v spálni, ktorá je orientovaná kúsok od zastávky autobusu. Keďže sa situácia so spánkom stále zhoršovala, rozhodla som sa hľadať na internete a našla Vašu firmu, ktorá veľmi rýchlo zareagovala a Váš technik sa mi naozaj snažil v prvom rade poradiť a to i po finančnej stránke. Teraz mám už mesiac nové sklá a už nepočujem ani jeden autobus a čo hlavne, môžem spať. Ďakujem za záchranu zdravia!
Lenka S********
Výmena skiel v plastových oknách: 15ks
Dobrý deň, každopádne hodnotím profi-prístup a profi-jednanie, profi-prácu! Nemá to chybu, nie je asi nič na zlepšenie, ďakujem profi-pracovníkom za špičkovú a perfektnú prácu, sme veľmi spokojní. Máte veľmi dobrých pracovníkov, vážte si ich! Môžem trochu posudzovať, mal som asi 120 pracovníkov, ale nie všetci boli na takej úrovni. VĎAKA, majte sa krásne a hlavne ZDRAVO!
Vladimír B***
Výmena dvojskiel za trojsklá v plastových oknách: 2ks
Dobrý deň. S rýchlosťou, dohovorom a montážou som maximálne spokojný. Uvidíme ešte výhody v zime a ešte musím dodať, jediné je že nepočujem, keď je hlásenie obecného rozhlasu :-) a autá okolo počujeme tiež minimálne. :-)
Josef K*******
Výmena skiel v špaletových oknách: 3ks
Dobrý deň, chcem poďakovať za ústretový a profesionálny prístup Vašich zamestnancov, pána Š ***** a pána M *****, ktorí 12. marca 2020, na adrese *****, Mladá Boleslav, menili sklá v troch špaletových oknách. Mali s tým prácu naozaj veľkú, pretože okná boli skrížené a museli rámy okien pribrusovať, aby sklá sedeli ako majú. Chcem im touto formou poďakovať a pochváliť ich, naozaj vykonávajú prácu svedomito. Ďakujem, s pozdravom.
Irena P*******
Presklenie dvojskiel na trojsklá: 6ks
Dobrý deň, chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za vašu radu presklenia okien na trojsklá. Konečne môžeme pohodlne spať a neruší nás hluk z ulice a v miestnosti sa i oveľa lepšie drží teplo. Snáď teda ušetríme aj na vykurovaní. Keby takto pracovali všetky firmy, tak by ubudlo veľa nervov a starostí. Veľmi pekne ďakujem, ste veľmi spoľahlivá firma, určite vás budem odporúčať známym.
Kateřina B********
Výmena skiel v starých oknách za dvojsklá s fóliou Heat Mirror
Dobrý deň, musím naozaj zatlieskať koncertu vašich zamestnancov, nielen že prišli priamo k nám domov a to bezplatne, ale hneď bolo vidieť, že ste odborníci, ktorí chcú hlavne poradiť, aby bol zákazník čo najviac spokojný a ktorých práca baví. Vo finále nás prekvapila i cena, ktorá bola niekoľkonásobne nižšia ako keby sme museli meniť celé okná. Všetko dopadlo nad naše očakávania. Ešte raz ďakujeme vašej firme, ušetrili ste nám nemalé peniaze.
Stanislav a Jitka P****
Výmena skiel v plastových oknách: 12ks
Už 2 roky sme riešili problém v byte s rosením okien zvnútra aj zvonku, najskôr sme mali len orosené plastové okná, ktoré sme utierali handričkou, ale po roku sa už začala na oknách tvoriť pleseň a báli sme sa tak, aby to nepoškodilo okná. Našťastie sme oslovili vašu firmu, kedy k nám prišiel milý pán, navrhol rôzne riešenia výmeny skiel a to i finančné, vrátane ich výhod a nevýhod a teraz sa nám okná vôbec nezahmlievajú a ešte majú oveľa lepšie izolačné vlastnosti.
František D*****
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.