zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Ako prebieha spolupráca?

Trápi vás zlá izolácia okien, ktorej dôsledkom je niektorý z nižšie uvedených problémov?

 • Cítite zvonku prestupujúci nepríjemný chlad?
 • V letných mesiacoch sa interiér prehrieva a je vám extrémne teplo?
 • Rosia sa vám v zime okná?
 • Platíte vysoké účty za elektrinu a plyn?
 • Objavili sa u vás doma plesne?
 • Trpíte alergiami?
 • Patríte medzi osoby, ktoré šikovne vkladajú finančné prostriedky do domácnosti a ich investície sa im vracajú?

Potom by ste sa mali rozhodnúť pre výmenu skiel bez búrania, ktorú vám radi pomôžeme zrealizovať. Dokážeme vám zabezpečiť lacnejšie všetky výhody, bez toho aby ste museli draho zhotovovať nové okná. Všetky výhody, vrátane vysokej finančné úspory za energie, vám predstaví pri informatívnej, nezáväznej a bezplatnej návšteve náš technik. Ako to všetko prebieha? Veľmi jednoducho!

 

1. Zameranie skla

Zameranie skla

2. Odstránenie zasklievacej lišty

Odstránenie zasklievacej lišty

3. Vybratie starého skla

Vybratie starého skla

4. Izolácia skla

Izolácia skla

5. Nasadenie nového skla

Nasadenie nového skla

6. Nastavenie okna

Nastavenie okna
 

 

Priebeh výmeny skiel

A ako všetko prebieha, aby ste patrili medzi tisíce spokojných zákazníkov, ktorí za viac ako 15 rokov využili naše skúsenosti?

 1. Kontaktujte nás. Zavolajte nám na bezplatnú infolinku na čísle +420 800 114 947 alebo si cez náš formulár rovno dohodnite zadarmo nezáväznú a informatívnu návštevu technika u vás doma kdekoľvek v ČR či na Slovensku. Pýtate sa, ako je možné, že je návšteva nezáväzná a úplne zadarmo? Naši odborníci si denne plánujú cestu k viac zákazníkom naraz a to im značne ušetrí náklady. 
 2. Technik vás kontaktuje najneskôr druhý deň. Dohodnete sa s ním na termíne, ktorý vám bude najviac vyhovovať (dopoludnia, popoludní i večer). Pri návšteve vykoná technik obhliadku okien, posúdi ich stav a odporučí vám najvhodnejšie riešenie. V niektorých prípadoch to sú dvojsklá, inokedy trojsklá alebo unikátne a revolučné dvojsklá s medzisklennou fóliou Heat Mirror.
 3. Pripraví vám nezáväznú kalkuláciu na mieru so zľavou 30%. Ponuka bude obsahovať konečnú cenu vrátane DPH, montáže, dopravy a všetkých doplnkov. Všetko bude stanovené na základe vašich prianí a potrieb.
 4. Ak budete s cenou súhlasiť, objednáte si termín realizácie tak, aby vyhovoval vašim potrebám a nové sklá inštalujeme do vašich okien zhruba do mesiaca.
 5. Montáž prebehne na mieste, všetko prebehne do pár hodín, bez búrania a neporiadku. Hrubý neporiadok po sebe technik uprace.
 6. Všetko zaplatíte až po dokončení našej práce. Nepožadujeme zálohy.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Prečo si vybrať našu firmu?

 • Sme odborníkmi vo svojom odbore a na trhu pôsobíme už viac ako pätnásť rokov.
 • Niektoré okná a sklá sme vďaka podnetom tisíca spokojných zákazníkov sami vyvinuli a vyrábame ich v ČR.
 • Vieme, koľkým problémom sa dá predísť vďaka izolácii okien a radi vám pomáhame budovať krajšiu domácnosť. Aj z toho dôvodu poskytujeme odborné posúdenie okien zadarmo a pred odovzdaním diela nepožadujeme žiadne zálohy.
 • Pôsobíme na území Českej republiky a Slovenska a máme skúsenosti so všetkými druhmi okien: starými, špaletovými, kastlovými, zdvojenými, plastovými, strešnými, kovovými či eurooknami. Máme množstvo skúseností i so zložitejšou realizáciou zákaziek v pamiatkovej zóne.
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.