zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Pleseň okolo okien a na oknách

Pleseň na oknách (a okolo nich) vzniká zrážaním vody zapríčinené zlou tepelno-zvukovou izoláciou okien. Pleseň pri oknách a okolo okien pritom vedie k vzniku chorôb a alergií. Kladiete si otázku, ako odstrániť pleseň (a nekvalitné tesnenie) v okenných sklách?

Jednoduchým a rýchlym riešením je výmena skiel, ktorá vám okrem prevencie zrážania vlhkosti ušetrí tiež veľa peňazí za energie. Investícia sa vám teda čoskoro vráti, a to zo zdravotnej i finančnej stránky. Pleseň okolo plastových okien alebo pleseň na drevených oknách vás už nebude naďalej trápiť a vaše okná budú perfektne tepelne a zvukovo izolované.

 

Pleseň na oknách

Pleseň na strešnom okne
 

 

Ak máte podobnú pleseň na oknách, tak by ste si mali IHNEĎ dohovoriť bezplatnú návštevu našim technikom.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.