zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v špaletových oknách? Vaše okná budú ako nové!

Vaše špaletové okno dobre netesní? Výmena skiel v špaletových oknách, teda ich presklenie, povedie k vytúženému výsledku. Zasklením pôvodných okien za izolačné dvojsklo, spoločne s aplikáciou silikónového tesnenia do okien okolo rámu, môžete dosiahnuť podobného výsledku, ako keby ste vymenili kompletne celé okná. S našimi sklami dosiahnete perfektnú  protihlukovú i tepelnú izoláciu.

Cenu opráv nie je možné stanoviť univerzálne, preto na našich stránkach nenájdete cenník k výmene drevených, špaletových či iných okien.

Vždy prihliadame na želania a potreby našich klientov. Tisíce našich spokojných zákazníkov nám pri informatívnej, nezáväznej a bezplatnej návšteve technika priamo u nich doma dáva za pravdu, že je to najlepší možný spôsob stanovenia ceny.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Výmena skla v špaletovom okne je vhodná i pre objekty v pamiatkovej zóne

Pre niektoré špaletové okná platí, že montáž izolačného dvojskla možno vykonať s ponechaním vnútorného zasklenia, čo je pre tepelné izolačné vlastnosti okna najlepšie. Postup zasklenia je pritom veľmi jednoduchý. Odstráni sa pôvodné zasklenie, do rámu sa zasunie izolačné dvojsklo zlepené špeciálnym plastovým profilom, ktorý má za cieľ špaletové okná zatmeliť.

V pamiatkových zónach sa používa skôr prehĺbenie drážky frézovaním o sile 16 - 20 mm, do ktorej následne vložíme izolačné dvojsklo. Renováciu zasklením dokončujeme tmelením polyuretánovým tmelom, ktorý je odolný voči UV žiareniu.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.