zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v plastových oknách je našou špecializáciou

Výmena skiel v plastových oknáchVýmene skiel v plastových oknách sa venujeme už takmer dve desaťročia. Skúsenosti sme získali v Čechách, na Slovensku, ale i Maďarsku. Máme tisícky spokojných zákazníkov, ktorým sme zasklili plastové okná alebo vymenili sklá v plastových dverách a vykonali dodatočné opravy a renovácie.

Výmena skiel v plastových okách vyriešila problémy v mnohých domácnostiach. Zvážte rovnako ako mnoho ďalších klientov nezáväznú a bezplatnú návštevu technika. Naši odborníci zhodnotia stav pôvodného skla i okna a ponúknu ideálne riešenie priamo vám na mieru.

Výmena skiel v plastových oknách vyrieši mnoho vašich ťažkostí

Uvažovať o zasklení plastových okien musíte v okamihu, kedy vás trápi niektorý z nižšie uvedených problémov.

  • Do okna vám zateká alebo správne netesní.
  • Plastové okno sa zahmlieva, rosí alebo zamŕza.
  • Všimli ste si, že majú vaše plastové okná mechanické závady.
  • V domácnosti máte problémy s plesňou alebo ste si všimli hniloby na ráme okna.

Kvalitné sklo do plastových okien alebo výmena skla v plastových dverách môže vyriešiť všetky vyššie spomínané ťažkosti. Vďaka renovácii a opravám týkajúcich sa tepelnej a zvukovej izolácie ušetríte stovky eur ročne a predĺžite životnosť okien. Nielenže sa teda zbavíte nepríjemného chladu od okien a v letných mesiacoch zabránite prehrievaniu miestnosti, ale môžeme zaručiť, že sa vám investícia do presklenia plastových okien behom pár rokov vráti.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Izolačné sklá do okien

 

Výmena skla v plastovom okne a cena (cenník)

Cena výmeny skiel v plastových oknách sa líši podľa rôznych typov a veľkosti skla a teda neexistuje jednotný cenník. Zaujíma vás, na koľko by vyšla výmena skiel v plastových oknách vo vašej domácnosti? Využite informatívnej, nezáväznej a bezplatnej návštevy nášho technika priamo u vás doma, kdekoľvek po ČR alebo SK.

Postup je pritom veľmi jednoduchý. Zaujíma vás viac? Zavolajte nám na našu bezplatnú infolinku a spýtajte sa čokoľvek, čo vás zaujíma.

 

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.