zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Je presklenie plastových okien dobrým riešením?

Možno sa domnievate, že presklenie okien nepotrebujete. Vaše okná síce neizolujú najlepšie, ale to je len malý nedostatok, s ktorým dokážete žiť. Zasklenie okien by ste ale minimálne mali zvážiť. Prečo je presklenie okien dobrým riešením, ktoré vás v konečnom dôsledku prakticky nemusí nič stať?

Zasklenie plastového okna za vás vyrieši mnoho ťažkostí

Zlá tepelná a zvuková izolácia má okrem nepríjemného chladu od okien či prehrievaniu miestnosti i ďalšie negatíva. Izolačné sklá majú totiž vplyv na zrážanie vlhkosti v interiéri (spoznáte to podľa okien, ktoré sa rosia), čo vedie ku vzniku plesní, chorôb a mnohých alergií.

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, za vykurovanie môžete presklením okien ušetriť i niekoľko stoviek eur ročne. To znamená, že aj napriek tomu, že ste za zasklenie okien, ktoré vám vydržia podstatne dlhšie, zaplatili určitú cenu, investícia sa vám do niekoľkých rokov vráti.

Zasklievanie okien rýchlo a lacno (cenník)

Postup je pritom veľmi jednoduchý. Výmena skiel prebieha bez búrania, teda nevzniká zbytočný neporiadok. Hrubý neporiadok po sebe naši technici vždy upracú. Cena sa odvíja od vašich prianí a potrieb, tú vždy stanovuje úplne zadarmo a nezáväzne náš technik pri osobnej návšteve kdekoľvek na území Českej republiky či Slovenska.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.