zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Izolačné dvojsklá na mieru

Izolačné dvojskláIzolačné dvojsklá sú vyrobené z dvoch kvalitných tabúľ skla (tzv. dvojité sklo). Pri zasklení dvojsklom je vložený medzi tabule dištančný rámik, v ktorom je uložený vysúšací prostriedok (silikagel). Jeho hlavnou úlohou je absorbovať prípadné vodné pary z priestoru medzi sklami, čím bráni roseniu okien nehľadiac na to, či sa jedná o plastové, staré, drevené, hliníkové, strešné či špaletové okná.  

Po obvode izolačného dvojskla a rámčeka je butyl (trvalo pružný tmel), ktorý utesňuje medziskelný priestor, čím znemožní prípadnému prenikaniu vlhkosti do špaletových, plastových, strešných, hliníkových, nových i starých okien dreveného rámu (okna) vášho domova.

Výroba izolačných dvojskiel

Kompatibilita u všetkých druhov okien je docielená kombináciou rôznej sily skla a šírky dištančného rámika. Všetko vyrábame na mieru a tak možno docieliť odlišných tepelno a hlukovo izolačných vlastností dvojskla. Izolačné dvojsklá môžu byť v úprave protislnečné, bezpečnostné, hlukovo - izolačné, samočistiace a ďalšie. Vždy záleží na konkrétnej požiadavke zákazníka. Izolačné dvojsklo (niekedy označované ako: Ditherm sklo či vákuové sklo) možno použiť na presklenie drevených okien (kastlových, zdvojených), plastových okien a eurookien.

Zvoliť dvojsklá alebo trojsklá?

Trojsklá majú bezpochyby veľa výhod. Prečo sa ale rozhodnúť pre izolačné dvojsklá?

  • Dvojsklá sú oveľa kompatibilnejšie a ľahšie na zasklenie.
  • Prepustia do domácností viac svetla.
  • Prepustia do interiéru viac tepla. 

 

Izolačné sklá do okien

 

Naše dvojsklá alebo trojsklá a ich prínosy

Sklenárstvo je našou špecializáciou. Či už sa jedná o plastové, staré, drevené, hliníkové, strešné či špaletové okná. Vieme, akú starostlivosť je potrebné venovať výmene okien, práci s fóliou či výrobe skiel na mieru.

Tepelne a zvukovo izolačné sklá do okien majú mnoho výhod. A to bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre dvojsklá, trojsklá alebo unikátny typ najmodernejšieho izolačného dvojskla Heat Mirror.

  • Ušetríte za energie až niekoľko stoviek eur ročne.
  • Izoláciou okien zabránite vzniku plesní a ďalších nepriaznivých vplyvov rosenia, čo bude mať pozitívny vplyv na vaše zdravie.
  • Tepelne a zvukovo izolačné sklá vás zbavia nepríjemného chladu (v lete prehrievania miestností) a znížia hluk zvonku. Vám sa tak dostane potrebného odpočinku.
  • Dlhšia životnosť okien vďaka kvalitnému zaskleniu dvojsklom.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Izolačné dvojsklo cenník (cena)

Cena za m2 izolačného dvojskla je vždy individuálna. Máme viac ako 15 rokov skúseností s výmenou skiel a aplikáciou izolačných fólií na sklo a u každej českej a slovenskej domácnosti posudzujeme ponuky odborne, zadarmo a nezáväzne tak, aby sme vybrali izolačné sklo na mieru vašim potrebám a finančným možnostiam.

Pre stanovenie ceny za izoláciu okien či aplikáciu fólie na sklo máme vopred nastavený proces. Ako jednoducho to prebieha?

Ako to u nás prebieha?

Dohovoríte si zadarmo návštevu
technika u vás doma.
Pripravíme vám nezáväznú kalkuláciu so zľavou 30%.
Objednáte si a zákazka
ide hneď do výroby.
Platiť môžete na splátky bez navýšenia, v hotovosti alebo prevodom.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.