zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Je potrebná výmena plastových okien i iných?

Vaše okná postrádajú tepelnú a zvukovú izoláciu? Rastúce výdavky za elektrinu a plyn vás neustále prekvapujú? Vaše okná sa nepríjemne rosia, vznikajú plesne a vy bojujete s chorobami a alergiami?

Prvá vec, čo každého napadne, je výmena okna. Výmena plastových okien (cena je pritom veľmi vysoká) nemusí ani zďaleka vyriešiť vyššie uvedené problémy. I po finančne náročnej investícii sa vaše okná môžu rosiť. V byte či v paneláku môžu naďalej vznikať plesne a môžete bojovať s nekvalitnou tepelnou a zvukovou izoláciou.

Výmena špaletových okien, plastových okien a výmena drevených okien proste a jednoducho nemusí byť tým najlepším riešením. Pre vyriešenie problémov stačí mnohokrát samotná, oveľa menej finančne náročná, výmena skiel.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Výmena okien: cena vysoká, ale problémy pretrvávajú!

Než teda investujete desaťtisíce a státisíce do výmeny okien, je ideálne využiť vedomosti naozajstných odborníkov. Dohodnite si informatívnu, nezáväznú a bezplatnú návštevu nášho technika priamo u vás doma. Nechajte si úplne zadarmo zhodnotiť stav vašich okien v byte, paneláku, tehlovom byte či dome.

Nemeňte draho a zložito celé okná, ale iba sklá a to lacno, teraz navyše so 30% zľavou!

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Výmena strešných okien ako investícia, ktorá mnohokrát nič nerieši

Výmena strešného okna (cena je v tomto prípade ešte vyššia) je totožný prípad. Výmena strešného okna je pritom ešte dôležitejšia. Prečo?

Strešné okno má charakteristický sklon a zlá separácia pritom zhoršuje izolačné vlastnosti až o 30%. Nemusí vás odradiť ani náročnosť postupu, pretože ten je rovnako jednoduchý, ľahký a rýchly. Využite i v tomto prípade návštevy technikov a nechajte si poradiť riešenie na mieru vašim potrebám a želaniam. 

Máme bohaté skúsenosti, ktoré sme získali nielen vďaka spokojným klientom, ale aj zo zákaziek v rámci dotačného programu známeho ako Kotlíkové dotácie a Zelená úsporám

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.