zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Ako zabrániť zahmlievaniu okien?

Položili ste si vo svojom živote aspoň raz otázku, ako na zahmlené okná v byte? Ak áno, mali by ste nás okamžite kontaktovať. Z akého dôvodu by ste mali vyhľadať našu pomoc a prečo sa okná zahmlievajú? Za zahmlievaním okien v byte stoja zlé (zvukové a tepelné) izolačné vlastnosti skla a okná, ktoré môžu vytvoriť ideálne podmienky pre vznik plesní a môžu viesť k mnohých chorobám a alergiám. Zahmlievanie skiel zvonku i zvnútra (teda zle tesniace okná) môže tiež za to, že za energie zaplatíte zbytočne o rádovo niekoľko stoviek eur ročne viac.

Chcete sa zbaviť zahmlievania a zbytočných výdavkov? Proti zahmlievaniu (nielen plastových) okien pomáha samotná výmena skiel, bez nutnosti búrania. Chcete vedieť viac? Využite našej vždy a bez výnimky nezáväznej návštevy technika. Ten zdarma posúdi vaše okná kdekoľvek na území ČR a Slovenska. Alebo nám rovno bezplatne zavolajte.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.