zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Renovácia drevených okien a oprava plastových okien?

Kladiete si otázku, či sa oplatí oprava drevených okien či renovácia plastových okien? Ak ste si všimli niekoľkých nedostatkov, ako napríklad neprimeraného rosenia okien a pocitu chladu v zime, prehrievania interiéru v lete či hluku zvonku, neváhajte ani minútu. Všetko s nami môžete odstrániť rýchlo (behom niekoľkých desiatok minút), lacno, bez búrania a s profesionálnym prístupom.

Renovácia okien je na dennom poriadku!

S renováciou okien máme bohaté skúsenosti. O tom by mohli rozprávať tisíce spokojných zákazníkov. Cenu stanovujeme vždy na základe informatívnej a nezáväznej osobnej návštevy, ktorú poskytujeme záujemcom úplne zadarmo.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Máme osobný záujem na tom, aby sa investícia našim klientom počas niekoľkých rokov vrátila a aby z výmeny skiel v budúcnosti profitovali.

Oprava okien kdekoľvek a kedykoľvek!

Oprava drevených okien a renovácia plastových okien je u nás síce na dennom poriadku, naše skúsenosti sú ale oveľa bohatšie. Zákazníkom sme vymenili sklá v starých oknách, eurooknách, špaletových, kastlových, strešných, zdvojených i kovových oknách a to na území Českej republiky i Slovenska. Sme tiež odborníkmi na výmenu skiel v pamiatkovej zóne. Zaujíma vás, či sú i vaše sklá vhodné pre výmenu a ako môžete z presklenia okien profitovať? Zavolajte nám na bezplatnú infolinku!

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.