zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Tepelná a zvuková izolácia okien pomáha k lepšej atmosfére

Nepriezvučnosť okien nie je zďaleka štandard. Dodatočnou protihlukovou a tepelnou izoláciou v interiéri možno docieliť priateľskej a pokojnej atmosféry. Nebudeme si nič nahovárať, ale rosením okien, pocitom prestupujúceho chladu, prehrievaním miestnosti či hlukom zvonka ju rozhodne nedosiahnete.

Jednoduchým a rýchlym riešením je pritom výmena skiel a najmä to u:

Izolácia okolo okien s revolučným izolačným dvojsklom Heat-Mirror

Prečo by ste teda mali zvážiť výmenu okenných skiel? Okrem dlhšej životnosti okien poslúži presklenie tiež k prevencii zrážania vlhkosti a vzniku plesní, ktoré vedú k mnohých chorobám a alergiám. Tepelná a zvuková izolácia už navyše ušetrila tisícom našich spokojných klientov rádovo niekoľko stoviek eur ročne a investícia sa im teda rýchlo vrátila.

Ak sa rozhodnete pre výmenu skiel, spravidla vám na bezplatnej, informatívnej a úplne nezáväznej osobnej návšteve navrhneme niekoľko možných variantov. Všetky na mieru vašim potrebám a podľa vašich prianí. Medzi tieto varianty patrí napríklad dvojsklo, trojsklo alebo absolútne unikátne a revolučné izolačné dvojsklo Heat-Mirror®.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.