zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v kastlových oknách

Výmena skiel v kastlových oknách u nás prebieha rovnako rýchlo a jednoducho, ako u všetkých ostatných renovácií okien, a to bez akéhokoľvek búrania. Presklenie sa štandardne deje priamo vo vašej domácnosti, nemusíte sa ale báť, že by u vás po oprave ostal akýkoľvek neporiadok. Bežným postupom je, že naši pracovníci po montáži hrubý neporiadok upracú.

Kastlové okná, najmä tie staré, potrebujú po nejakej dobe vymeniť. Strácajú totiž svoje izolačné vlastnosti. Ak bojujete s plesňami a ďalšími nepríjemnými vplyvmi rosenia okien, dom v ktorom žijete, sa prehrieva alebo do neho naopak prestupuje chlad zvonku a vám každé fakturačné obdobie príde za vyúčtovanie neuveriteľne vysoká suma, potom by aj vaše kastlové okno potrebovalo vymeniť.

Výmena skla v kastlovom okne

Cena (cenník) za zasklenie je veľmi individuálna, bežne ju teda oznamujeme na základe informatívnej, nezáväznej a bezplatnej návštevy technika priamo u vás doma.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Viac ako cena by vás ale mala zaujímať návratnosť investície. Peniaze, ktoré za presklenie kastlových či drevených okien a eurookien zaplatíte, sa vám čoskoro vrátia. Ročne ušetríte i niekoľko stoviek eur.

Výmena skiel a presklenie v kastlových oknách

Presklenie kastlových okien je pritom veľmi jednoduchý proces. Pôvodné sklo sa vymení za izolačné dvojsklo a do okien okolo rámu sa aplikuje silikónové tesnenie. Samotným zasklením potom možno dosiahnuť perfektných parametrov, ktoré môžeme prirovnať k celej výmene nových okien.

Výmena skla v kastlovom okne vedie k dokonalej tepelnej a protihlukovej izolácii, vďaka ktorej minimalizujete úniky tepla. Pre bližšie informácie nám zavolajte na bezplatnú linku.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.