zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

S nami je možná i výmena okien a skiel v pamiatkovej zóne

Museli ste niekedy zložito riešiť výmenu okien v pamiatkovej zóne? Alebo ste na všetko rezignovali a zmierili sa s tým, že vám do domácnosti prestupuje nepríjemný chlad a okná sa vám neustále zahmlievajú? Máme pre vás, i vo svojej jednoduchosti, jedinečné riešenie!

Najlepšou možnou voľbou je pre vás renovácia v podobe výmeny skiel. Presklením starých okien dochádza k zlepšeniu tepelno i zvukovo izolačných vlastností, pamiatková zóna pritom zostane nedotknutá.

Postup pri výmene skiel v pamiatkovej zóne

Pre tento druh renovácie okien používame metódu frézovania okien, kedy je pomocou tejto techniky do okenného krídla zahĺbená drážka. Dom či objekt nesmie byť v pamiatkovej zóne nijako narušený a práve metóda frézovaním je dokonalým estetickým a prirodzeným riešením. Vzhľad okien sa totiž po renovácii nezmení a ostáva totožný s pôvodným vzhľadom objektu.

Pamiatková zóna ako nočná mora

Doteraz ste si mysleli, že neexistuje vhodný spôsob výmeny okien pre pamiatkovo chránený objekt a zmierili ste sa s faktom, že sa opráv nikdy nedočkáte? V tom prípade vás potešíme!

Či už sa jedná o akúkoľvek oblasť či okná (špaletové, kastlové, drevené či plastové), prehĺbením drážky v krídle možno upevniť sklo s kvalitnými izolačnými vlastnosťami. Zaujíma vás cenník zasklenia tohto typu? Potom neváhajte a dohodnite si nezáväznú návštevu technika úplne zadarmo alebo na zistenie ceny vyplňte formulár.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.