zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v eurooknách vedie k vysokým úsporám tepla

Rastúce ceny elektriny a plynu nás nútia k hľadaniu alternatívnych možností, ako dosiahnuť úspory tepla. Problémom je, že eurookná staré viac ako 5 rokov majú, podľa dnešných štandardov, mnohé nedostatky.

Máte problém s tým, že cez eurookno cítite nepríjemný chlad prestupujúci do celého interiéru? Alebo sa vaše eurookná rosia? Potom pre vás máme účinné riešenie!

Výmena skla v eurookne je investíciou, ktorá sa vám vráti

Celý postup presklenia eurookien je rýchly a jednoduchý. Behom pár desiatok minút odstránime zasklievaciu lištu, vyberieme pôvodné dvojsklo a nahradíme ho novým izolačným dvojsklom. Zasklením tak docielite lepších tepelno izolačných vlastností.

Výmena skiel v eurooknách sa vám oplatí. Cena sa líši podľa množstva parametrov, preto na našich stránkach nenájdete jednotný cenník. Zaujíma vás napriek tomu, koľko by vás oprava eurookien či drevených okien stála?

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Využite našej nezáväznej návštevy technika. Naši odborníci posúdia vaše eurookná, navrhnú vám ideálne riešenie a to vždy úplne zadarmo. Ak sa pre renováciu okien rozhodnete, môžete sa radovať z našej predĺženej záruky na neorosenie a nezaprášenie v medzisklennom priestore dvojskiel a trojskiel v dĺžke 60 mesiacov.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.