zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Izolačné sklo Heat Mirror

Izolačné dvojsklá Heat Mirror sú absolútne unikátne a revolučné. Čím sú tak výnimočné?

vyrobené z dvoch kvalitných tabúľ skla, ktoré obsahujú špeciálnu číru fóliu Heat Mirror, na ktorej je nanesená nízkoemisívna vrstva. Unikátna fólia Heat Mirror má funkciu tepelného zrkadla, kedy odráža tepelné žiarenie späť ku zdroju. Je tak najlepšou voľbou pre prvotriednu tepelnú izoláciu, ktorou možno dokonca splniť nároky na nízkoenergetické a pasívne stavby.

Presklenie okien za Heat Mirror

Bežné zloženie unikátneho izolačného dvojskla s fóliou Heat Mirror je vhodné na presklenie strešných i plastových okien či k preskleniu eurookien. S presklením okien máme bohaté skúsenosti a recenzie zákazníkov hovoria za všetko.

Pri výrobe izolačných skiel prihliadame na konkrétne požiadavky zákazníkov. So zákazníkmi vedieme pred samotnou inštaláciou diskusiu a snažíme sa splniť všetky ich priania. Naši klienti nás posúvajú vpred a aj vďaka nim sme výrobcom izolačných skiel Heat Mirror s bezpečnostnou, protislnečnou, hlukovo - izolačnou alebo samočistiacou úpravou.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Heat Mirror cena (cenník)

Izolačné sklá Heat Mirror vyrábame na mieru. Chceme maximálne spokojného zákazníka, ktorý ročne ušetrí za energie až niekoľko stoviek eur. Zohľadňujeme konkrétne požiadavky (úpravy na bezpečnostné, protislnečné,  hlukovo - izolačné alebo samočistiace okná) zákazníkov a cena za m2 izolačného skla Heat Mirror je preto vždy individuálna.

Proces stanovenia ceny ale vždy prebieha rovnako a je úplne transparentný. Po návšteve technika ZADARMO kdekoľvek v ČR alebo na Slovensku pripravíme nezáväznú kalkuláciu na mieru so zľavou 30%. Ponuky posudzujeme vždy odborne, zadarmo a nezáväzne.

Potom už len ostáva objednať a zákazka ide hneď do výroby podľa vašich potrieb. Inštaláciu izolačného skla Heat Mirror zaplatíte až po dokončení našej práce, nikdy nepožadujeme zálohy.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.