zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v kovových oknách počas jedného dňa

Pôvodné sklá vo vašich kovových oknách, dverách alebo výkladoch dobre netesnia? Máme viac ako 15 rokov skúseností s modernizáciou, výmenou skiel a presklením v kovových oknách. Kovové okno dokážeme zaskliť behom jedného dňa a bez búrania. Tepelne izolačné vlastnosti sa po výmene skiel v kovových oknách znateľne zlepšia a môžeme vám zaručiť, že budete rozdielom príjemne prekvapení.

Výmena skla v kovovom okne cena (cenník)

Našim zákazníkom ponúkame niekoľko možností. Za základné považujeme dvojsklá, ktorými bežne disponujú novšie kovové okná. Tie možno ďalej nahradiť trojsklami. Postup výmeny skiel v kovových oknách izolačnými trojsklami ale neodporúčame každému, pretože tieto sklá sú ťažké a do niektorých objektov ich nemožno zaskliť.

Najmodernejším typom, ktorý na opravu využívame, je absolútne unikátne a revolučné izolačné dvojsklo Heat Mirror. To svojou charakteristikou dvojkomorového systému zodpovedá izolačnému trojsklu, ale zachováva si hrúbku a váhu dvojskla.

Výmena skiel v kovových oknách nebola nikdy jednoduchšia. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.