zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v zdvojených oknách je rýchla, jednoduchá a bez neporiadku

Výmena skiel v dvojitých oknách sa spravidla vykonáva dvoma rôznymi spôsobmi. Aké sú to?

  1. Výmena vonkajšieho skla za dvojsklo, vnútorné sklo sa ponechá.
  2. Výmena s použitím WL profilu, vnútorné zasklenie je odstránené.

Oboma technikami možno výrazne ušetriť za vykurovanie, predĺžiť životnosť okien, znížiť hluk zvonku a zbaviť sa nepríjemného chladu či prehrievania interiéru.

Mám zdvojené okná, pre aký postup sa rozhodnúť?

Najmä prvý postup, kedy sa do zdvojeného okna na vonkajšom krídle montuje izolačné dvojsklo, je veľmi rýchly, jednoduchý a pretože k renovácii dochádza bez akéhokoľvek búrania, v dome nevzniká žiadny neporiadok. Nie je teda potrebné obstarávať nové okná, iba sa vymenia staré skla a nejedná sa o veľkú investíciu. Peňažný vklad, ktorý do zlepšenia tepelných i zvukových vlastností okna vložíte, sa vám tak skoro vráti.

Druhý postup neprináša tak dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu, za to je po presklení oveľa jednoduchšie okná umývať. Po renovácii je východiskom odstrániť nerovnosť medzi krídlami inštaláciou rohovej plastovej lišty.

Výmena skla v zdvojenom okne je veľmi efektívna

Dvojité okná, ktorých sklá budú vymenené, tak budú mať mnohokrát dokonca lepšie vlastnosti ako úplne nové plastové okná. To nastáva preto, že rámy okien sú drevené. Výsledný efekt po výmene izolačného dvojskla je obdobný s izolačnými vlastnosťami eurookien s trojsklom.

A ako vyzerá cenník za výmenu skiel v zdvojenom okne? Cena sa odvíja od mnohých faktorov. Výmenu skiel posudzujeme vždy individuálne na mieru vašim potrebám na základe osobnej, nezáväznej a úplne bezplatnej návštevy technika.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.