zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel v hliníkových oknách je perfektným riešením

Výmena skla v hliníkovom okne je rozhodnutím, ktorému spravidla predchádza mnoho ťažkostí. Hoci sa spočiatku nejavia nijako zásadne, ako napríklad prehrievanie miestnosti alebo naopak chlad prestupujúci zvonku. Za zlou tepelnou a zvukovou izoláciou okien sa skrýva tiež ich neprimerané rosenie. Zrážanie vlhkosti vedie ku vzniku plesní, ktoré môžu byť základom pre mnoho chorôb a alergií.

Výmena skiel v hliníkových oknách sa vám vráti

Hliníkové okno, rovnako ako to plastové, drevené či dokonca balkónové, môže trápiť zlá izolácia. Hliníkové okná, ktoré nedostatočne tesnia, majú vplyv na hluk doliehajúci zvonku alebo nevhodnú teplotu vo vnútri domácnosti. Neviete, aký postup renovácie máte zvoliť?

A pritom je oprava pomocou presklenia okien veľmi jednoduchá. Zasklením hliníkových okien ušetríte ročne i niekoľko stoviek eur a docielite perfektnej tepelnej a zvukovej izolácie. Cenu vytvárame vždy na základe osobných prianí a potrieb každého zákazníka.

Neviete, čo presne by bolo pre vaše hliníkové okná najlepšie? Neváhajte si dohovoriť informatívnu, nezáväznú a bezplatnú návštevu technika priamo u vás doma, kdekoľvek v ČR alebo na Slovensku.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.