zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skla vo dverách je niečo, čo by ste mali vziať do úvahy

V momente, keď začnú domácnosti vyhľadávať alternatívne riešenia, ako usporiť za vykurovanie, často riešia zasklenie samotných okien. Výmena skla vo dverách je pritom rovnako dôležitá a na rad by teda mala prísť súčasne s presklením okien. Nemusí vás odradiť ani náročnosť postupu, pretože ten je rovnako jednoduchý, ľahký a rýchly, ako u renovácie okien. Nehľadiac na to, či sa jedná o plastové, drevené, francúzske či posuvné okno vo dverách.

Výmena skla v plastových dverách a balkónových dverách

Výmena skla v balkónových dverách a výmena skla v plastových dverách sú opravy, ktoré by mala zvážiť každá domácnosť, ktorá:

  • chce mať vo svojom domove útulne a teplo - tepelná a zvuková izolácia vás zbaví otravného chladu v zime i prehrievania miestnosti v lete a zníži hluk zvonku,
  • chce ušetriť viac peňazí a investovať ich do užitočnejších vecí - o návratnosti investície nie je pochýb vzhľadom k ušetreným stovkám eur ročne,
  • chce mať čistú a krásnu domácnosť - perfektnou izoláciou okien sa na sklách nevytvára rosa, kvôli ktorej vznikajú plesne a ďalšie nepríjemné vplyvy rosenia, ktoré môžu spôsobovať alergie a ďalšie choroby.

Výmena skla v balkónových dverách a výmena skla v plastových dverách má teda pozitívny vplyv hneď na niekoľko aspektov vo vašom živote. Ak i vy túžite po finančnej úspore, zdravšom živote a krajšej domácnosti, dohodnite si informatívnu, nezáväznú a bezplatnú návštevu technika priamo u vás doma. Ten vám na základe vašich prianí a potrieb oznámi cenu a podelí sa s vami o cenník riešení vhodných na mieru.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.