zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Výmena skiel vo francúzskych oknách a dverách

Chcete dopriať vašim oknám dlhšiu životnosť s našimi kvalitnými izolačnými sklami? Alebo chcete preventívne zabrániť zrážaniu vody na oknách a vzniku plesní v interiéri? Zaslúži si vaša domácnosť, respektíve jej sklá, lepšie tepelné a zvukové izolačné vlastnosti? Investujte do presklenia a výmeny skiel vo (posuvných) francúzskych oknách a vaša investícia sa vám čoskoro vráti.

Výmena skla vo francúzskom okne prebieha rovnako, ako napríklad výmena skla v plastovom a drevenom okne. Francúzske dvere, napríklad na terasu či balkón, je tiež veľmi jednoduché preskliť. Proces zasklenia zaberie pritom len niekoľko málo desiatok minút, bez búrania a zbytočného neporiadku. Naši technici po sebe navyše všetok neporiadok upracú a vám tak zostane len krajšia domácnosť s oknami, ktorá tesnia.

Výmena skiel vo francúzskych oknách a dverách a cenník

Vaše francúzske dvere a okná by si zaslúžili opravu? Postup renovácie je pritom veľmi rýchly a jednoduchý.

  1. Dohovoríte si zadarmo návštevu technika u vás doma, ktorý odborne posúdi vaše okná a vypočuje si všetky vaše požiadavky.
  2. Pripravíme vám nezáväznú kalkuláciu a cena bude zahŕňať zľavu 30 %.
  3. Objednáte si a zákazka ide hneď do výroby.          
  4. Platba až po dokončení našej práce, bez zálohy.
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.