zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Zrážanie vody na oknách je minulosťou

Kondenzácia vody na oknách trápi mnoho domácností. Vedie k vzniku mnohých chorôb a alergií zapríčinených plesňami. Pritom existuje jednoduché a rýchle riešenie. Zrážanie vody na oknách bude minulosťou, ak sa rozhodnete pre výmenu skiel. Tá prebieha bez nutnosti búrania a to rýchlo, v priebehu niekoľkých desiatok minút.

Dokonalú tepelnú a zvukovú izoláciu a tým prevenciu zrážania vody na oknách dosiahneme presklením pôvodných skiel na naše kvalitné dvojsklá, trojsklá či unikátne a revolučné dvojsklá Heat Mirror. Chcete sa aj vy zbaviť kondenzácie vody na oknách? Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky počas bezplatného hovoru alebo pri úplne nezáväznej návšteve nášho technika zadarmo.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.