zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Nespíte? Riešením sú protihlukové sklá do okien od profesionálov!

Aké sú vhodné protizvukové opatrenia? Množstvo ľudí stojí pred rozhodnutím, či si zaobstarať protihlukové skla alebo fólie. Okenné fólie sa vďaka vývoju technológií stali už takmer minulosťou. Oveľa efektívnejšie, optimálnejšie a v mnohých prípadoch rovnako nákladné je miesto aplikácie okenných fólií výmena skiel za dvojsklá, trojsklá či unikátne a revolučné medzisklenné fólie Heat Mirror.

Naše protihlukové okenné sklá spĺňajú práve tie najdôležitejšie parametre. V odbore pôsobíme viac ako 15 rokov a za tú dobu sme získali tisíce spokojných zákazníkov. Pôsobíme nielen v celej Českej republike, ale i na Slovensku a v Maďarsku.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Protihluková fólia (sklo) na okná vám dovolí v pokoji spať alebo si čítať obľúbenú knihu

Protihluková (sklo) fólia vám nielenže dovolí nerušene zaspávať, ale aj odpočívať, sústrediť sa pri práci alebo relaxovať. Inštaláciou protihlukových skiel či fólií navyše získate nasledujúce výhody:

  • v interiéri v zimnom období (chladnom počasí) zamedzíte neprimeranému roseniu okien,
  • v interiéri v letných mesiacoch zamedzíte prehrievaniu skiel,
  • nebude vás naďalej trápiť pocit chladu prestupujúceho skrz sklá.

Protihluková fólia na sklo alebo samotné sklá pritom zabraňujú i ďalším problémom. Okrem zlej tepelnej a zvukovej izolácie odstránite tiež nepríjemné zrážanie vody na oknách, čím zabránite vzniku plesní, ktoré môžu viesť k mnohým chorobám a alergiám. Ušetríte rádovo niekoľko stoviek eur ročne na stále rastúcich nákladoch za elektrinu a plyn. 

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože sme priamo výrobcovia
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Kvalitné protihlukové sklo a protihlukové fólie za bezkonkurenčné ceny

Neporadíme vám, či si zaobstarať kvalitné protihlukové sklo alebo protihlukové fólie. Vaše rozhodnutie by sa totiž malo odvíjať od názoru odborníka. Aký postup by ste teda mali dodržať?

Cena protihlukovej fólie na sklo je vždy stanovená v rámci nezáväznej a bezplatnej návštevy nášho technika, ktorý odborne zhodnotí pôvodné sklo a ponúkne ideálne riešenie priamo vám na mieru. Pri prezentácii cenníka vyjde v ústrety vašim prianiam a túžbam tak, aby ste boli nadmieru spokojní. Ak sa dohodneme na realizácii výmeny skiel, môžeme vám zaručiť, že zamestnávame iba poctivých, odborných a komunikatívnych pracovníkov, ktorých vyberáme starostlivo podľa najprísnejších požiadaviek.

Pracujú u nás iba kmeňoví zamestnanci českej národnosti, ktorých pravidelne školíme tak, aby vám dokázali poskytnúť ucelené informácie o tom, či sa vám viac oplatí investícia do protihlukového skla alebo protihlukovej fólie.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.