zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Okenné fólie: je ich aplikácia vážne výhodná?

Fólie na strešné okná či fólie na plastové okná bývali v minulosti aplikované oveľa častejšie. A to pre plnenie hneď niekoľkých funkcií: protislnečnej, bezpečnostnej, zabraňujúcej priehľadu alebo zatemňovacej. V súčasnej dobe ale vývoj technológií umožnil vznik revolučných riešení a fólie do okien, tj. samotný tenký film plastu spravidla silný 0,4 - 0,8 mm, vytlačili.

Vnútorné i vonkajšie okenné fólie boli totiž technologicky prekonané modernými izolačnými dvojsklami, trojsklami, či dvojsklami s medzisklennou fóliou Heat Mirror. Heat Mirror je revolučným riešením, lebo dosahuje parametrov trojskiel pri zachovaní váhy a hrúbky dvojskla.

Fólie na okná do bytu, paneláku či kancelárskych priestorov majú mnoho nevýhod

Farebné fólie a ochranné fólie do okien boli veľmi obľúbené. Trend začal miznúť v okamihu, kedy sa zistilo, že fólia do okna má mnoho nedostatkov. Aké sú tie hlavné?

  • Recenzie zákazníkov aj naše vlastné skúsenosti nám dokazujú fakt, že náročnosť práce a vysoké náklady na aplikáciu fólie do okna bývajú v niektorých prípadoch porovnateľné s novými sklami. Cena sa líši len minimálne, alebo vôbec.
  • Raritou nie je ani vniknutie nečistoty pod fólie do okien pri lepení. Môže sa tak stať u bezpečnostnej fólie, ale aj protislnečnej alebo protihlukovej.
  • Pri aplikácii protislnečnej fólie zase hrozí vysoká miera stmavenia interiéru spôsobená zamedzením priesvitu svetla.

Podobný osud stretol i ďalšie základné typy okenných fólií, tj. termoizolačné fólie a protihlukové fólie.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože sme priamo výrobcovia
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Ako zistiť, či sú fólie na sklo správnym riešením?

Stále si myslíte, že sú fólie na sklo správnym riešením? Nie je nič jednoduchšie, než sa s nami uistiť. Využite našu ponuku nezáväznej a bezplatnej návštevy technika, ktorý vám zdarma navrhne typ vhodného riešenia na mieru vašim potrebám. Nielen, že s vami bude transparentne jednať a ukáže vám cenník, ale pomôže vám porovnať návratnosť investície s ohľadom na vašu peňaženku i zdravie.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.