zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Kedy ľudia zvažujú bezpečnostné fólie na sklo?

Bezpečnostné fólie do okien sa bežne používajú dodatočne v okamihu, kedy bolo u pôvodných skiel opomenuté využitie rôznych bezpečnostných prvkov, či už vrstvených bezpečnostných skiel Connex či kalených skiel.

Podľa skúsenosti so zákazníkmi často preberáme fólie na sklo proti rozbitiu pri strešných oknách, výkladoch obchodov, v bankách, pri balkónových dverách či francúzskych oknách. O bezpečnostné okenné fólie majú záujem ale i bežné domácnosti, ktoré majú plastové okná alebo v menšej miere iné ďalšie.

S výmenou skiel máme viac ako 15 rokov skúseností, nepožadujeme žiadne zálohy a pôsobíme na celom území Českej republiky a Slovenska. Recenzie našich spokojných zákazníkov hovoria za všetko.

Bezpečnostné fólie na okná a sklo

Bezpečnostné fólie na okná: cena, ktorú zaplatíte, môže byť vysoká

Sú v každom prípade bezpečnostné fólie do okien tým najlepším riešením? S vývojom technológií už bezpečnostné okenné fólie zaostávajú za svojimi hlavnými „konkurentmi“. Je potrebné pamätať na to, že sa jedná o film plastu spravidla silný len niekoľko milimetrov. Preto nie je divu, že boli v niektorých prípadoch prekonané modernými bezpečnostnými sklami Connex, ktoré sa inštalujú ako zabezpečenie proti vniknutiu do objektu. Jedná sa o vrstvené sklo, ktoré dokáže zabezpečiť okná, dvere, terasy, balkóny, strechy i striešky. Kalené sklá zabraňujú rozbitiu skiel i pri výťahoch, zábradliach, schodiskách či sprchových kútoch.

Cena bezpečnostnej fólie do okien a výmena skiel býva často porovnateľná. Nájsť navyše optimálne bezprašné prostredie pri lepení tak, aby pod fóliu nevnikli nečistoty, býva veľmi ťažké.

Jedná sa vždy o individuálny proces posúdenia. Najlepším riešením je teda využiť bezplatné a nezáväzné konzultácie s našim odborníkom priamo u vás doma. Nielen, že vám zadarmo navrhne typ vhodného bezpečnostného zasklenia na mieru, ale tiež vám ukáže cenník s mnohými možnosťami, z ktorých si lepšie vyberiete.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.