zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Bezpečnostné sklo Connex

Bezpečnostné sklá sa do objektov inštalujú predovšetkým v okamihu, kedy je dôležitá zvýšená bezpečnosť. Connex sklo je vhodnou alternatívou, ak chcete váš interiér zabezpečiť proti vniknutiu do objektu. Kalené sklá dokážu zabezpečiť okná, dvere, terasy, balkóny, strechy i striešky, ale tiež môžu zabrániť rozbitiu skiel u výťahov, zábradlia, schodísk či sprchových kútov.

Bezpečnostné sklo Connex cenník (cena kaleného skla)

Vrstvené sklo či lepené sklo vytvárame vždy na základe želania zákazníkov. Vyrábame teda vždy len sklo na mieru a vykonávame rezanie skla na mieru, najmä pre kancelárie, obchody, domácnosti, ale aj iné interiéry a exteriéry. Cena sa značne líši podľa použitých bezpečnostných prvkov a ďalších vlastností pôvodných okien. Vždy je teda nutná osobná návšteva nášho technika, ktorú ponúkame úplne zadarmo a vždy nezáväzne.

S výmenou skiel (vrátane skla Connex, niekedy chybne označované za conex či KONEX) máme viac ako 15 rokov skúseností. Chcete aj vy zabezpečiť svoj domov alebo firmu? Neváhajte nám zavolať na našu bezplatnú infolinku alebo vyplniť formulár nižšie.

 

Bezpečnostné sklo Connex

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.