zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Čo sú vákuové sklá do okien

Vákuové sklá do okienPre izolačné sklá vyrobené z dvoch kvalitných tabúľ skla (tzv. dvojité sklo) sa používa tiež výraz vákuové sklá. Aký je proces výroby? Naši experti v odbore sklenárstvo vložia pri zasklení dvojsklom medzi tabule dištančný rámik. Do neho je uložený silikagél (teda vysúšací prostriedok), ktorý do seba pohltí prípadné vodné pary z priestoru medzi sklami. Pri výrobe dvojskla sa do obvodu a rámčeka navyše vloží butyl (trvalo pružný tmel), ktorý spoločne so zvyškom komponentov vedie k perfektnej izolácii okien.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre nás? Všetky vákuové sklá vyrábame na mieru tak, aby sme uspokojili vaše priania a potreby. Naši zamestnanci sú odborníci vo svojom odbore, komunikatívni a poctiví. Nemusíte sa teda báť využiť bezplatnej a nezáväznej návštevy technika priamo u vás doma kdekoľvek v ČR či na Slovensku, ktorý vám navrhne najvhodnejšie riešenie.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Prečo sa rozhodnúť pre vákuované sklá

Ak premýšľate nad vákuovými sklami do okien, pre zasklenie by ste sa mali rozhodnúť hneď z niekoľkých dôvodov. Dvojsklá sú narozdiel od ostatných okien nielen oveľa kompatibilnejšie a ľahšie na zasklenie, ale tiež prepustia od interiéru viac svetla a tepla.

Návratnosť investície na seba nenechá dlho čakať a vy ušetríte za energie až niekoľko stoviek eur ročne. Vákuové sklá so sebou prinášajú i mnoho ďalších benefitov.

  • Izoláciou okien zabránite vzniku plesní a ďalších nepriaznivých vplyvov rosenia, čo bude mať pozitívny vplyv na vaše zdravie.
  • Tepelne a zvukovo izolačné sklá vás zbavia nepríjemného chladu (v lete prehrievania miestností) a znížia hluk zvonku. Vám sa tak dostane potrebného odpočinku.
  • Dlhšia životnosť okien vďaka kvalitnému zaskleniu dvojsklom.

Chcete vedieť viac? Využite našu bezplatnú linku alebo nezáväznú, informatívnu a bezplatnú návštevu technika, ktorý vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete pri vašom rozhodnutí zaskliť okná.

 

Vákuové sklá do okien

 

Vákuové sklo a cena

Cena za vákuové sklo sa líši podľa typu dvojskla. V cene sa odrážajú nielen rôzne sily skla a šírky dištančného rámčeka, ale aj vaše potreby, priania a finančné možnosti. Vákuové sklo vám vyrobíme na mieru tak, aby ste si mohli dosýta užívať všetky jeho výhody.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.