zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Je tesnenie do okien naozaj tým najväčším problémom?

Zlá izolácia a nekvalitné tesnenie okien je problémom mnohých objektov. Tieto ťažkosti majú majitelia všetkých typov okien i dverí, či už sa jedná o drevené, plastové, staré, špaletové, kastlové, strešné, zdvojené, kovové okná či eurookná.

Všeobecne okenné tesnenie, ale najmä tesnenie do drevených okien, má za následok množstvo zbytočne vynaložených financií za energie. Hluk prestupujúci zvonku je bezpochyby ďalším problémom. Je ale výmena tesnenia vážne riešením, ako ušetriť za teplo a znížiť hluk, ktorý do domácnosti dolieha?

Existuje iný spôsob ako tesnenie do plastových okien?

Mnoho domácností sa mylne domnieva, že tesnenie okien je hlavným problémom. Podľa našich bohatých skúseností je však zrejmé, že pravý problém spočíva v celom skle. Nové silikónové tesnenie či gumové tesnenie spravidla nedokáže dokonale odstrániť zlú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Perfektného tesnenia okien možno dosiahnuť výmenou skiel. Peniaze vynaložené na montáž tesnenia do plastových okien, ale i všetkých ďalších typov okien a dverí, by tak boli úplne premrhané. Nie ste si istí, ako problém zlého tesnenia riešiť? Využite našu úplne bezplatnú, informatívnu a nezáväznú osobnú návštevu technika, ktorý vás uistí, či naozaj potrebujete nové tesnenie alebo výmenu skla a navrhne vám riešenie priamo na mieru.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.