zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Termoizolačné fólie na okná ako perfektné riešenie?

Termoizolačné fólie na okná Máte plastové okná či akékoľvek iné a zvažujete termoizolačné fólie na sklo? Okenné fólie si ľudia kupujú hneď z niekoľkých dôvodov. Plnia funkcie protislnečné, bezpečnostné, zabraňujú priehľadu alebo miestnosť zatemňujú. V minulosti ich bola vyvinutá široká škála a dlho boli považované za ideálne riešenie. S vývojom technológií už ale termoizolačné fólie na sklo, teda samotný tenký film plastu spravidla silný 0,4 - 0,8 mm, začali ustupovať do pozadia.

Termoizolačné okenné fólie už boli technologicky prekonané modernými izolačnými dvojsklami, trojsklami, či dvojsklami s medzisklennou fóliou Heat Mirror dosahujúcimi parametrov trojskiel pri zachovaní váhy a hrúbky dvojskla.

Tepelně izolační folie na okna vs termoizolační sklo

Tepelná fólia na okná býva dobrým riešením, ale nie je tomu tak vždy. Mali by ste sa oboznámiť s nevýhodami u dodatočného lepenia termoizolačnej fólie na okenné sklo.

  • Zo skúseností sme mohli analyzovať, že náročnosť práce a vysoké náklady bývajú v niektorých prípadoch porovnateľné s novými sklami.
  • V niektorých prípadoch vnikajú pod fólie proti teplu pri lepení nečistoty. Ideálne je prostredie úplne bez prachu, ktoré je ťažké docieliť.
  • Tepelná fólia na okná nie je tým prípadom, ale u protislnečných fólií zase spôsobuje priesvit svetla vo vysokej miere stmavenie interiéru.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Ako zistiť, či je termo fólia na okná východiskom, ktoré hľadáte?

Cena by nemala byť tým rozhodujúcim faktorom, pretože môže byť v niektorých prípadoch rovnako vysoká, ako výmena skiel. Je potrebné porovnávať návratnosť investície, nie cenník jednotlivých spoločností.

Recenzie vám toho môžu veľa prezradiť, problémom je ale fakt, že každé okná, okenné rámy a sklá sú unikátne. Najlepším riešením je konzultácia profesionálov vo svojom odbore u vás doma. V rámci našej nezáväznej a bezplatnej návštevy technika vám zadarmo navrhneme typ vhodného termoizolačného riešenia na mieru vašim potrebám.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.