zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Tvrdené tabuľové okenné sklo na mieru pre všetky účely

Tabuľové sklo (čiže ploché sklo) má široké využitie. Od zasklievania plášťov budov, po výplne okien, výkladov, dvier i balkónových a schodiskových zábradlí.

V našom prípade ho najviac používame na výrobu tvrdených izolačných skiel.

Kvalitné tabuľové sklo (cenník, ktorý vás prekvapí)

Cena tabuľového skla sa odvíja od mnohých parametrov. Tabuľové sklo môže byť číre, prepúšťajúce svetlo, nepriehľadné či farebné. Dnes už nie je výnimočná ani výroba skiel, na ktoré možno maľovať keramickými farbami. Na cenu tabule skla má teda vplyv mnoho parametrov.

Nie ste si istí, aké tabuľové sklo by pre vás bolo to pravé? Všetky vaše pochybnosti, priania a túžby môžete pri osobnej, bezplatnej a úplne nezáväznej návšteve technika prediskutovať s našimi profesionálmi v odbore.

Ceny bývajú stanovené tiež podľa rozmerov. Za tabuľové sklo 4mm zaplatíte samozrejmé inú sumu, než za 3mm, 8mm či 10mm. Sme tu ale na to, aby sme vám pomohli s tým najlepším riešením.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Tabuľové sklo (cena na mieru) českej výroby

Využitie tabuľového skla je ale oveľa rozsiahlejšie a preto je dôležitá jeho výroba priamo na mieru. Predaj tabuľového skla sa hodí i spoločnostiam, ktoré ho používajú netradične na autobusové a električkové zastávky či viac tradične na výrobu skleneného nábytku alebo sklenených častí klasického nábytku. Tabuľová sklá sú tiež potrebné na zhotovenie protipožiarnych skiel a zrkadiel, bezpečnostných skiel, skleníkov.

Spolupracujeme len s preverenými českými výrobcami. Môžeme ich tak kontrolovať a ponúknuť zákazníkom len tú najvyššiu kvalitu. Na základe nezáväznej návštevy vám naši technici ponúknu najvýhodnejšie riešenie na mieru.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.