zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Servis okien a balkónových dverí

Poskytujeme český servis okien a dverí a to najmä u eurookien a okien starých, drevených, plastových, špaletových, kastlových, strešných, zdvojených a kovových. Údržba a samotné nastavenie kovania je po výmene skiel s vhodnými nástrojmi pomerne jednoduché.

Disponujeme potrebnými znalosťami a bohatými skúsenosťami, opravy okien vykonávame už dlhšie ako 15 rokov. S našim servisom okien a dverí vám môžeme sľúbiť, že môžete zabudnúť na drhnutie pri zatváraní či nedoliehanie okien a teda zlú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Servis plastových okien

Práve plastové okná, vedľa tých strešných a eurookien, sú dodávané už s moderným kovaním a servis okien je nutnosťou. Trápi vás zlé tesnenie okien, teda tepelná či zvuková izolácia? Potom pomôže výmena skiel, pri ktorej vždy vykonávame taktiež nastavenie okien. Chceme, aby krídla okna doliehali k rámu a vy ste mohli čerpať všetky výhody zo zasklenia dvojsklom, trojsklom alebo unikátnym a revolučným dvojsklom s medzisklennou fóliou Heat Mirror.

Nastavenie okien je nepochybne dôležitou súčasťou celkovej údržby a je potrebné ju vykonávať pravidelne. S častejším otváraním krídel je logicky potrebné častejšie nastavenie.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.