zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Protislnečné fólie na okná a vývoj technológií

I napriek tomu, že fólie na sklo proti slnku máme stále v ponuke, vždy sme transparentní a k zákazníkom úprimní. Fólie do okien proti slnku už patria do minulosti a internetové recenzie i skúsenosti našich zákazníkov nám dávajú za pravdu. S vývojom technológií ich nahradili špeciálne pokovované vrstvy integrované v dvojsklách, trojsklách, či dvojsklách s medzisklennou fóliou Heat Mirror dosahujúce parametrov trojskiel pri zachovaní váhy a hrúbky dvojskla.

Nevýhody okennej fólie proti slnku

Hlavnými dôvodmi, prečo bola inštalácia protislnečných fólií na sklo v mnohých prípadoch už prekonaná, je niekoľko negatívnych skúseností:

  • Vďaka náročnosti práce a vysokým nákladom býva cena mnohokrát porovnateľná s výmenou skiel.
  • Pri lepení môžu pod protislnečné okenné fólie vniknúť nečistoty. Je veľmi ťažké, ba dokonca nereálne, nájsť prostredie úplne bez prachu.
  • U protislnečných fólií je navyše vysoká miera stmavenia interiéru, a to z dôvodu zamedzenia priesvitu svetla.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Slnečné fólie na okná môžu byť dobrým riešením, ale nie vždy!

Elektrostatické stmavovacie fólie či UV fólie môžu byť v niektorých prípadoch dobrým riešením. Vždy je ale nutné posudzovať prípady individuálne. Či už sa jedná o strešné okná značky Velux, Roto, Fakro, Vekra či iného výrobcu, ale i plastové, špaletové alebo drevené okná.

Ako teda zistiť, či je protislnečné sklo, respektíve protislnečná fólia na sklo, to najlepšie východisko? Máme pre vás riešenie!

S nami si budete istí, či sú fólie na okná proti slnku to najlepšie pre vašu domácnosť

Riešenie je jednoduché. Využite našu nezáväznú návštevu technika, a to vždy a bez výnimky. Ten sa úplne zadarmo zastaví priamo u vás doma kdekoľvek v Českej republike alebo na Slovensku. Naši technici sú profesionáli vo svojom odbore. Dostane sa vám od nich nielen posúdenia stavu skiel a okien, ale navrhnú vám i ideálnu ochranu proti slnku na mieru podľa vašich finančných možností na základe transparentného cenníka.

Kontaktujte nás dnes a získate na výmenu skiel 30% zľavu. Napíšte nám alebo zavolajte a dohodnite si návštevu technika. Je len na vás, či akciu využijete, alebo nie.

Náš technik za vami príde ZADARMO
Náš technik za vami príde ZADARMO
kamkoľvek po celej SK a ČR
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
Bezkonkurenčný pomer kvality a ceny
pretože máme 17 rokov skúseností
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
dohodnite si návštevu technika

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2024 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.