zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Prečo sa rozhodnúť pre meranie termokamerou?

Prečo zvoliť meranie termokamerou? Termokamera slúži k bodovému snímaniu tepla. V obvodovom plášti dokáže určiť miesta s najvyššími tepelnými stratami. Čo to proste a jednoducho znamená?

Meranie termokamerou nám pomáha určiť, kde sú nesprávne urobené škáry a styky. Následne našim zákazníkom s pomocou výsledných snímok a ich vyhodnotenia navrhujeme efektívne riešenia na mieru. Termokamera nám značne pomáha klientom poradiť, aké majú možnosti vyriešenia tepelných únikov.

Naše meranie úniku tepla termokamerou je rýchle a účinné

Meranie termokamerou je vlastne rýchlym prieskumom rozloženia teplôt. Bežne tak robíme pred a po zateplení okien. Existuje síce veľa požičovní termokamier, my však veríme v naše bohaté, viac než pätnásťročné skúsenosti a preto vykonávame meranie termokamerou vždy osobne. Pri zapožičaní sa totiž naši klienti nedozvedia, ako sa im investícia vložená do termografie môže čoskoro vrátiť.

Výsledky meraní termokamerou poskytujeme v tlačenej alebo elektronickej podobe a všetko zasielame buď doporučene alebo pomocou e-mailovej komunikácie.

AKCIA do 28.2.2021

Ak si objednáte akékoľvek naše služby, máte nárok na meranie okien termokamerou zadarmo (maximálne 4 snímky). Rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou teplotou musí byť aspoň 15°C. 

Akcia je platná iba pre záväznej objednávky v obdobie 23.11.2020 až 28.2.2021.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.