zavolajte zadarmo
+420 800 114 947

Frézovanie okien

Prajete si výrazne ušetriť za kúrenie? Alebo chcete predĺžiť životnosť okien a čo viac, predísť vzniku plesní a ďalších nepriaznivých vplyvov rosenia? Chcete znížiť hluk zvonku a zbaviť sa nepríjemného chladu či zabrániť prehrievaniu okien?

Riešením je izolácia skiel. Čo ale ak bývate v pamiatkovo chránenom objekte, kde je vyžadovaný vzhľad „pôvodného“ zasklenia? Či nechcete čokoľvek meniť, pretože ste na vzhľad vašich okien zvyknutí alebo si dokonca inú podobu okenných rámov neviete predstaviť?

Jednou z možností, ako vyriešiť všetky vyššie spomínané problémy, je výmena skiel v starších drevených zdvojených oknách alebo špaletových oknách (kastlové okná) pomocou metódy frézovania. S tou máme vďaka tisíckam spokojných zákazníkov bohaté množstvo skúseností.

Prečo zvoliť metódu frézovania okien

Ak hľadáte estetické a zároveň prirodzené riešenie, je metóda zahĺbenia drážky do okenného krídla frézovaním tým najlepším riešením. Vzhľad pôvodných okien sa po vsadení dvojskiel do vyfrézovanej drážky a upevnení pomocou trvalo pružného polyuretánového tmelu nijako nemení.

A práve to je dôvodom, prečo sa touto metódou zatepľujú okná predovšetkým v pamiatkovo chránených objektoch. Pre frézovanie sa rozhodnú spravidla zákazníci, ktorí boli spokojní s pôvodnou podobou okien a chcú zachovať rovnako prirodzený vzhľad domu, bytu či iného objektu.

Je frézovanie okien to správne riešenie pre vašu domácnosť?

I napriek tomu, že je frézovanie okien obvykle ideálnym riešením, samozrejme v niektorých prípadoch môže byť iná metóda výhodnejšia. Ak si nie ste istí, využite našej vždy a bez výnimky úplne nezáväznej návštevy technika kdekoľvek po Českej republike alebo na Slovensku a to úplne zadarmo.

Pri nezáväznej a bezplatnej návšteve technik nielenže posúdi rámy okien, ale tiež navrhne ideálne riešenie zatepľovania okien na mieru podľa vašich finančných možností.

Alebo nám rovno zavolajte na bezplatnú infolinku:   +420 800 114 947

Ako prebieha frézovanie okien

Frézovanie okien prebieha vo 4 jednoduchých krokoch.

  1. V prvom rade je potrebné krídla upnúť vo frézovacom centre. Pomocou frézy je následne vyhĺbená drážka, ktorá vyhovuje hrúbke dvojskla.
  2. Dvojsklo je potrebné potom vložiť do zahĺbenej drážky a musí byť kladený vysoký dôraz na starostlivé zaaretovanie.
  3. Potom prichádza na rad fixácia trvale pružným polyuretánovým tmelom, ktorý je výrazne odolný poveternostným vplyvom. Naviac eliminuje vznik plesní.
  4. Na prácu si dávame záležať u každého zákazníka. Tmel ručne uhladíme, čím docielime perfektného estetického vzhľadu.

S frézovaním máme bohaté skúsenosti

V odbore pôsobíme viac ako 15 rokov. V tomto období sme získali tisíce spokojných zákazníkov a to nielen po celej Českej republike, ale tiež na Slovensku i v Maďarsku. Výsledky našej práce môžete vidieť doslova na každom kroku.

Chcete sa presvedčiť a vidieť realizované zákazky priamo vo vašom okolí? Zavolajte na bezplatnú linku a my vám ich vyhľadáme.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Spýtajte sa na čokoľvek alebo nám napíšte pre bezplatnú návštevu technika:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Izolačné dvojsklá
Dnes zľava 30%
pri odoslaní
formulára
Návšteva naším technikom
je u vás úplne zadarmo.
Pripravíme vám kalkuláciu
rýchlo a nezáväzne.

Copyright © 2023 - Rosenie okien EU - Tento web používa cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Zásady ochrany osobných údajov.

Realizácie vykonávame po celej SR najmä: Bratislava, Trenčín, Žilina, Ružomberok, Poprad, Zvolen, Nitra, Nové Zámky, Lučenec, Trnava, Dunajská Streda, Levice, Piešťany, Martin, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prievidza, Topolčany, Levice, Považská Bystrica, Senec.